Interwetten: Αγγλία – Δανία με κορυφαίες αγορές (07/07)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Δεύτερος ημιτελικός Euro 2020 απόψε (22:00) ανάμεσα σε Αγγλία και Δανία και η Interwetten διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές!

Αγγλία – Δανία στην Interwetten

Εντυπωσιακή η Αγγλία στο τελευταίο της παιχνίδι, ξέσπασε επιθετικά απέναντι στους Ουκρανούς και με πρωταγωνιστή τον Κέιν προκρίθηκε περίπατο στα ημιτελικά. Ο αρχηγός των “λιονταριών” άνοιξε το σκορ στο 4′ και έγραψε το 3-0 στο 50′, ενώ είχε ευκαιρία και για χατ τρικ. Απροσπέλαστη η άμυνα του Σάουθγκεϊτ για ακόμη μία φορά, κρατά το μηδέν για 7ο συνεχόμενο παιχνίδι!

Η Δανία από τη μεριά της, δεν ήταν το ίδιο εντυπωσιακή σε σχέση με τα προηγούμενα παχνίδια της, αλλά έκανε τη δουλειά απέναντι στην Τσεχία. Ήταν καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο, προηγήθηκε 2-0 με  Ντιλέινι και Ντόλμπεργκ και στο δεύτερο καλό ημίχρονο των Τσέχων αμύνθηκε σωστά μετά το γρήγορο 2-1 του Σικ.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Αγγλία είναι το ξεκάθαρο φαβορί για τη νίκη (1.75) και την πρόκριση (1.33). Η Δανία προσφέρεται στο 5.25 για νίκη και στο 3.30 για πρόκριση στον τελικό.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.