*Δείτε το παιχνίδι σε Live Stream στον Stoiximan.

ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ

Στην κορυφή του πίνακα (με συγκάτοικο την Γκρέμιο) βρίσκεται η Ιντερνασιονάλ μετά το πέρας των τεσσάρων πρώτων αγωνιστικών. Μάλιστα, το ισόπαλο 0-0 της πρεμιέρας απέναντι στη Σαπεκοένσε συνοδεύθηκε από τις διαδοχικές νίκες επί των Σάο Πάολο (1-2), Σπορτ Ρεσίφε (1-0) και Σάντος (0-1). Κοινώς… το σύνολο από το Πόρτο Αλέγκρε έχει δεχθεί μόλις ένα γκολ μέχρι στιγμής. Το διπλό του σαββατοκύριακου επί της Σάντος ήρθε με το γκολ του Αΐλον στο 84ο λεπτό.

Προηγούμενο ματς: Έφυγε με το νικηφόρο 0-1 από την έδρα της Σάντος.

Στατιστικό: Έχει δεχθεί μόλις ένα γκολ στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές.

Στοιχημάτισε τώρα στο Ιντερνασιονάλ – Ατλ. Παραναένσε
Κλικ εδώ

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ

Από την πρώτη νίκη της στο φετινό πρωτάθλημα έρχεται η Ατλέτικο Παραναένσε, αφού το σαββατοκύριακο κατέβαλε εντός έδρας την αντίσταση της Φιγκεϊρένσε με 2-1. Οι Εβάντρο (23′) και Τιάγκο Ελένο (44′) της έδωσαν ισχυρό προβάδισμα από το ημίχρονο, με τους φιλοξενούμενους να μειώνουν απλά στο 74′. Στο 1-1-2 το μέχρι στιγμής σερί, με ήττες συνδυάστηκαν αμφότερες οι φετινές έξοδοι. Χωρίς κάποιο νέο πρόβλημα ο κόουτς Αουτουόρι, δεν αποκλείεται να προχωρήσει σε ορισμένες αλλαγές στο αρχικό σχήμα, προκειμένου να ξεκουράσει κάποιους εκ των βασικών.

Προηγούμενο ματς: Επικράτησε εντός έδρας της Φιγκεϊρένσε με 2-1.

Στατιστικό: G/G τα τρία τελευταία ματς πρωταθλήματος.