17η αγωνιστική

*Γκρουπ Υποβιβασμού

*Η αναμέτρηση διεξάγεται χωρίς την παρουσία θεατών.

*Το γκρουπ αποτελείται από 8 ομάδες που θα αναμετρηθούν από 1 φορά μεταξύ τους για να προκύψουν οι 2 που θα υποβιβαστούν στη 2η κατηγορία.

*Σε περίπτωση που ομάδες τελειώσουν τη σεζόν ισόβαθμες, το κριτήριο που καθορίζει την τελική κατάταξη είναι οι μεταξύ τους αγώνες.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 9 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εκτός έδρας νίκη με 2-5 επί της Κιντάο, την προηγούμενη αγωνιστική. Οι γηπεδούχοι άντεξαν μόνο για ένα ημίχρονο, με τον Αλεσαντρίνι να σκοράρει 2 φορές και να τους βάζει σε θέση οδηγού με 2-1 στο ημίχρονο. Πολύ κακή αμυντικά στο β’ μέρος η Κιντάο, με τη Γουχάν να κυριαρχεί και να κάνει το 2-3 μέσα σε πέντε λεπτά (2-2 στο 53′, 2-3 στο 57′). Οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν στον ίδιο ρυθμό, με το τελικό 2-5 να διαμορφώνεται από το 85′ και έπειτα.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα, έχοντας σκοράρει 9 γκολ σε αυτά τα δύο παιχνίδια. Βρίσκεται στην 3η θέση του γκρουπ, στο +6 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη με 2-5 επί της Κιντάο.

Γουχάν Ζαλ Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΧΕΝΑΝ ΤΖΙΑΝΓΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Τιαντζίν, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με ευκαιρίες εκατέρωθεν, το 1ο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς γκολ. Οι δύο ομάδες ανέβασαν ρυθμό στο β’ μέρος, με τη Χενάν να ανοίγει το σκορ στο 66′, με τον Καράνγκα. Η Τιαντζίν πίεσε, κέρδισε πέναλτι, το έχασε, αλλά στην επαναφορά ο Κρουζ διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Ήταν το 6ο συνεχόμενο παιχνίδι της χωρίς νίκη, σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Βρίσκεται στη 2η θέση του γκρουπ, στο +8 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει 3 ήττες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Με πλήρες ρόστερ θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Τιαντζίν.