21η αγωνιστική

*Κεκλεισμένων των θυρών.

*Πρώτη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα με 1-4 από την Κανγκτζού Μάιτι Λάιονς, την περασμένη αγωνιστική. Προηγήθηκε μόλις στο 4ο λεπτό του αγώνα, αλλά η εμφάνιση της δεν είχε ανάλογη συνέχεια, με τους φιλοξενούμενους να φτάνουν στην ανατροπή, με το δείκτη του σκορ να δείχνει 1-3 στο 45′! Τα “Λιοντάρια” χαλάρωσαν στο β’ μέρος και έπαιξαν για να διατηρήσουν το υπέρ τους σκορ, με τη Γουχάν να πιέζει, αλλά δίχως αποτέλεσμα. Το τελικό 1-4 διαμορφώθηκε στο 79ο λεπτό της αναμέτρησης.

Έκτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για τη Γουχάν στο πρωτάθλημα (0-1-5). Βρίσκεται στη 15η θέση της βαθμολογίας, στο +6 από την επικίνδυνη ζώνη και τη 16η Κουανγκτσόου Έβεργκραντ. Με over2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 14 από τις 18 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Τεράστια τα οικονομικά προβλήματα που αντιμετωπίζει, το μυαλό των παικτών μόνο στο γήπεδο δεν είναι, κάτι που φαίνεται και από τα τελευταία αποτελέσματα της. Εκτός παραμένει ο Βιάνα, που ζητάει τα δεδουλευμένα του.

Γουχάν Ζαλ Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Έχει δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στα τελευταία 6 παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΤΣΕΝΓΚΝΤΟΥ ΡΟΝΓΚΤΣΕΝΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 3-0 από τη Σανγκάη SIPG, την περασμένη αγωνιστική. Κατά πολύ χειρότερη των γηπεδούχων στο 1ο ημίχρονο, έμεινε δίκαια πίσω στο σκορ με 2-0 στο 40′. Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, αλλά το 3-0 της Σανγκάη στο 51ο λεπτό της έκοψε τα φτερά, με το υπόλοιπο παιχνίδι να αποκτά διαδικαστικό χαρακτήρα. Δεν κατάφερε να απειλήσει ουσιαστικά στη συνέχεια, με το 3-0 να μένει μέχρι τέλους.

Δεύτερο σερί παιχνίδι χωρίς νίκη για την Τσενγκντού Ρονγκτσένγκ (0-1-1). Βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας, στο -11 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Σανγκάη Σένχουα. Με 2-3 γκολ ολοκληρώθηκαν οι 9 από τις 18 αναμετρήσεις της έως τώρα στο πρωτάθλημα.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.