*Η αναμέτρηση διεξάγεται σε ουδέτερη τοποθεσία και πιο συγκεκριμένα στην πόλη Νταλιάν.

*No Goal τα τρία τελευταία παιχνίδια ανάμεσα στις δυο ομάδες.

*Στον πρώτο γύρο: Σανγκάη Πορτ – Γουχάν 0-1

ΓΟΥΧΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 2-0 από τη Σανγκάη Σενχούα, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, για να δεχθεί και δεύτερο τέρμα στο 72ο λεπτό, για το τελικό αποτέλεσμα.

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα στο πρωτάθλημα προέρχεται η Γουχάν, μετά και από εκείνη κόντρα στη Γουχάν Θρι Τάουνς (1-3). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τζινιού Λι αντιμετώπισε τη Σανγκάξ Σενχούα, από την οποία και ηττήθηκε με 2-0. Κατώτερη των προσδοκιών η εμφάνιση της, περιορίστηκε περισσότερο παθητικό ρόλο και δεν είχε σε καμία περίπτωση κάποια αξιόλογη φάση προς τα αντίπαλα καρέ. Είναι έτσι στους έξι βαθμούς μετά τις πέντε πρώτες στροφές.

Γουχάν Στατιστικά

*No Goal και Under 2.5 τα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Σκόραρε στα 5/6 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΑΝΓΚΑΗ ΠΟΡΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ήττα 2-1 από την Γουχάν Θρι Τάουνς, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε από νωρίς πίσω με 2-0 (10′, 24′), για να μειώσει απλά με τον Εντιαγέ στο 57ο λεπτό.

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Σανγκάη Πορτ, μετά τις δυο νίκες επί των Χεμπέι (0-2) και Γκουανγκτζού (2-1). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ιβάν Λέκο αντιμετώπισε τη Γουχάν Θρι Τάουνς, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Βρέθηκε με την πλάτη στον τοίχο από το πρώτο κιόλας ημίχρονο, στο οποίο ήταν κατώτερη των περιστάσεων και δεν απείλησε σε καμία περίπτωση. Ισορρόπησε κάπως την κατάσταση στο δεύτερο, αλλά παρά τη μείωση δεν ήταν ικανή για το κάτι παραπάνω. Αυτή ήταν και η τρίτη της ήττα μετά και τα πέντε πρώτα παιχνίδια της στη σεζόν.