32η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*Με n/g ολοκληρώθηκαν οι 7 από τις τελευταίες 10 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 1-2 επί της Κασίμα, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, προηγήθηκε στο 17’, με φοβερή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σέκο. Κατάφερε να διπλασιάσει τα τέρματα της στο 42’. Οι γηπεδούχοι μείωσαν σε 1-2 στο 46’, κυριάρχησαν στο 2ο ημίχρονο, αλλά δεν κατάφεραν κάτι παραπάνω, με το 1-2 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Ήταν η 1η της νίκη μετά από 4 αγώνες πρωταθλήματος. Βρίσκεται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, στο -7 από τη σημερινή της αντίπαλο και τη σωτηρία. Εντός έδρας μετράει 2 νίκες στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

Μοναδική απουσία ο μακροχρόνια τραυματίας Σαΐτο (9 συμμ./1 γκολ).

Προηγούμενο ματς: Σπουδαία εκτός έδρας νίκη με 1-2 επί της Κασίμα.

Γιοκοχάμα Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ ΒΟΡΤΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας νίκη με 3-0 επί της Σάγκαν Τόσου, την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, με πολλές ευκαιρίες εκατέρωθεν, κατάφερε να προηγηθεί με 3-0 στο ημίχρονο. Το υπόλοιπο παιχνίδι απέκτησε διαδικαστικό χαρακτήρα, με το τελικό 3-0 να διαμορφώνεται στο 60ο λεπτό της αναμέτρησης.

Ήταν η 2η συνεχόμενη νίκη της στο πρωτάθλημα, στην προσπάθεια που κάνει για την αποφυγή του υποβιβασμού. Βρίσκεται στη 16η θέση της βαθμολογίας, στο +2 από τη ζώνη του υποβιβασμού. Μετράει 6 ήττες στα τελευταία 7 εκτός έδρας παιχνίδια της.

Χωρίς απουσίες ταξίδεψε για τη σημερινή αναμέτρηση η ομάδα του Ντάνι Πογιάτος.

Προηγούμενο παιχνίδι: Εντός έδρας νίκη με 3-0 επί της Σάγκαν Τόσου.