Εξ αναβολής αναμέτρηση για την 25η αγωνιστική

*Με g/g ολοκληρώθηκαν οι 4 από τις τελευταίες 5 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων με γηπεδούχο τους Μαρίνος.

ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στο Τόκιο, την περασμένη αγωνιστική. Κυριάρχησε στο 1ο ημίχρονο, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να πάρει προβάδισμα δύο τερμάτων στο 45′. Χαλάρωσε στο β’ μέρος, με τους γηπεδούχους να το εκμεταλλεύονται, να είναι πολύ ανώτεροι των Μαρίνος και να διαμορφώνουν το τελικό 2-2 μέσα σε δέκα λεπτά (53′, 63′), χάνοντας μάλιστα και ευκαιρίες για να ολοκληρώσουν την ολική ανατροπή.

Χωρίς νίκη στα τελευταία πέντε παιχνίδια του οι Μαρίνος (0-1-4). Βρίσκονται πλέον στη 2η θέση της βαθμολογίας, στο -1 από την πρωτοπόρο Χιροσίμα, έχοντας τρία παιχνίδια λιγότερα. Μετράει 3 νίκες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της, όλες συνοδευόμενες από n/g.

Τραυματίας παραμένει ο Μιγιαΐτσι.

Γιοκοχάμα Μαρίνος Στατιστικά

*Over2.5+g/g στα τελευταία 5 παιχνίδια της.

*Ν/g στα 4/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Σπουδαία εντός έδρας νίκη με 2-1 επί της πρωταθλήτριας Καβασάκι, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο παιχνίδι, κοίταξε στα ίσα τους ποιοτικότερους φιλοξενούμενους, παρά το γεγονός ότι έμεινε πίσω στο σκορ στο 20′. Έβγαλε αντίδραση στο β’ μέρος και ισοφάρισε σε 1-1 στο 53′, από την άσπρη βούλα. Ενώ όλα έδειχναν ότι το παιχνίδι θα έληγε ισόπαλο, εκμεταλλεύτηκε μια αδράνεια στην άμυνα της Καβασάκι και πήρε μεγάλη νίκη στο 90+3′.

Πρώτη νίκη μετά από πέντε αγωνιστικές για τη Σονάν. Βρίσκεται στη 14η θέση της βαθμολογίας, στο +1 από την επικίνδυνη ζώνη, με δύο παιχνίδια λιγότερα από τη 16η Γκάμπα Οσάκα. Μετράει 2 ήττες στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, αμφότερες με 1-0 σκορ.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.