25η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με περιορισμένο αριθμό θεατών.

*Μόλις 2 Χ στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα.

*Η Μαρίνος έχει κερδίσει με το εκκωφαντικό 2-8 τη Σεντάι στο παρελθόν, για το πρωτάθλημα.

ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επιβλητική νίκη με 5-1 επί της Οϊτά για την προηγούμενη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο πρώτο ημίχρονο, άνοιξε το σκορ στο 30′, για να δει την αντίπαλο της να ισοφαρίζει στο 39′. Κατάφερε να προηγηθεί με 2-1 λίγο πριν τη λήξη του α’ ημιχρόνου. Στο δεύτερο σαρανταπεντάλεπτο κυριάρχησε, έκανε το 3-1 στο 55′, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται στο 75′ και το 83′.

Είναι αήττητη εδώ και 8 αγώνες πρωταθλήματος, έχοντας 7 νίκες σε αυτό το διάστημα. Αυτό το σερί την έχει φέρει στο -6 από την πρωτοπόρο Καβασάκι και της έχει αναπτερώσει τις ελπίδες για διεκδίκηση του τίτλου. Εντός έδρας παραμένει αήττητη, με ρεκόρ 10-3-0.

Χωρίς απουσίες θα παραταχθεί στη σημερινή αναμέτρηση.

Προηγούμενο ματς: Σαρωτική νίκη με 5-1 επί της Οϊτά.

Γιοκοχάμα Μαρίνος Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της. (Δες το στην bet365)

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777
ΣΕΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Εντός έδρας ισοπαλία με 0-0 απέναντι στη Γιοκοχάμα την προηγούμενη αγωνιστική. Είχε τον πρώτο λόγο, σε ένα ματς με λίγες φάσεις εκατέρωθεν, αλλά για άλλη μια φορά αντιμετώπισε προβλήματα στην τελική προσπάθεια, μην μπορώντας να βρει δίχτυα. Μοιραία έμεινε το 0-0 μέχρι τέλους.

Αγνοεί τη νίκη εδώ και 9 αγωνιστικές, ένα σερί που την έχει φέρει στη ζώνη του υποβιβασμού, στο -4 από την 16η Τοκουσίμα. Αντιμετωπίζει προβλήματα δυστοκίας μπροστά από την αντίπαλη εστία, αφού δεν έχει σκοράρει στα 5 από τα τελευταία 9 παιχνίδια της, μάλιστα στα 3 τελευταία σερί.

Με πλήρες ρόστερ ταξίδεψε για το σημερινό παιχνίδι.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία απέναντι στη Γιοκοχάμα (0-0).