* 10/11 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια υπήρχει τουλάχιστον 1 γκολ στο πρώτο ημίχρονο

* 4/5 τελευταίες τους αναμετρήσεις ήταν N/G

* 7/8 τελευταία τους παιχνίδια ήταν Under 3.5

ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη απέναντι στην Σλοβάτσκο με 0-2. Δεν ήταν καλύτερη από την Σλοβάτσκο και ενώ όλα έδειχναν πως το ματς θα λήξει ισόπαλο στο 0-0, κατάφερε να σκοράρει 2 γκολ στο τελευταίο 10λεπτο του παιχνιδιού, κλέβοντας έτσι το τρίποντο.

Μετά την εκτός έδρας νίκη απέναντι στην Σλοβάτσκο με 0-2, βρίσκεται στην 11η θέση με 10 βαθμούς. Μπορεί να μην τα πηγαίνει ιδιαίτερα καλά φέτος, αλλά δείχνει σταθερή εντός και εκτός έδρας, τόσο στην επίθεση, όσο και στην άμυνα. Εκτός για σήμερα ο τραυματίας Χούμπσχμαν.

ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* Μετραέι 3 σερί νίκες.

* Μετράει 3 σερί ματς με N/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΜΠΡΝΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με την Τέπλιτσε, με 2-2. Παιχνίδι με πολλές φάσεις και από τις 2 ομάδες, αλλά κυρίως από την Μπρνο, που ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο ήταν καλύτερη. Και τα 4 γκολ του αγώνα μπήκαν στο πρώτο μέρος.

Μετά την εντός έδρας ισοπαλία με την Τέπλιτσε, με 2-2, βρίσκεται στην 6η θέση με 14 βαθμούς. Έχει ξεκινήσει πολύ καλά τη σεζόν, πολύ καλύτερα απ, ό,τι περίμεναν και οι ίδιοι μάλλον, ενώ μετράνε 3 σερί ματς όντας αήττητοι. Μακριά από την έδρα της είναι αήττητη, έχοντας μάλιστα το απόλυτο με 3/3 νίκες. Εκτός για σήμερα ο τραυματίας Πατσλόπνικ.