*Κεκλεισμένων των θυρών.

Φουενλαμπράδα – Λογρονιές στον Stoiximan | 21+

Δείτε τα Προγνωστικά Ισπανίας

ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Πήγε στην Καρταχένα με στόχο την αποφυγή της ήττας, με την Φουενλαμπράδα να παίρνει αυτό που θέλει κόντρα στην ομώνυμη ομάδα (1-1). Ήταν πιο απειλητική στο πρώτο ημίχρονο, δεν βρήκε σωστά τον στόχο πηγαίνοντας με το 0-0 στην ανάπαυλα. Ανοικτό σε κάθε αποτέλεσμα το δεύτερο μέρος, βρήκε τον τρόπο να απαντήσει άμεσα στο γκολ που δέχθηκε και το 1-1 στο φινάλε την άφησε ικανοποιημένη.

Δεύτερη διαδοχική ισοπαλία για την Φουενλαμπράδα, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 1-1 με την Καστεγιόν, παρέμεινε αήττητη με ρεκόρ 3-3-0, αφήνει εξαιρετικές εντυπώσεις φιγουράροντας στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας και στο -1 απ’ την κορυφή. Δεν προέκυψαν προβλήματα για το σημερινό παιχνίδι και θα παραταχθεί πλήρης.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Καρταχένα. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 63’, ισοφάρισε στο 66’ με τον Φεουλασιέ.

ΦΟΥΕΝΛΑΜΠΡΑΔΑ Στατιστικά

*Under 2.5 τα τέσσερα πρόσφατα παιχνίδια της (δες το στην Stoiximan).

*Κράτησε ανέπαφη την εστία της στα 3/6 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στον Stoiximan | 21+ MGA (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΛΟΓΡΟΝΙΕΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Την πρώτη ήττα στην έδρα της γνώρισε την περασμένη αγωνιστική η Λογρονιές, χάνοντας 1-0 από τη Λεγανές. Μοιρασμένο παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο, ατύχησε και πήγε με το εις βάρος της σκορ στην ανάπαυλα. Βελτιωμένη στο δεύτερο μέρος, έψαξε με κάθε τρόπο την ισοφάριση, έβγαλε τρομερά προβλήματα στην τελική προσπάθεια και δεν κατάφερε να αποφύγει την ήττα.

Επιστροφή στις ήττες για τη Λογρονιές, είχε προηγηθεί το εντός έδρας 1-0 κόντρα στην Αλμερία, αυτή ήταν η μοναδική της επιτυχία στο πρωτάθλημα, “τρέχει” ρεκόρ 1-1-3 και βρίσκεται αναμενόμενα στις χαμηλές θέσεις της βαθμολογίας. Ηττήθηκε στις δύο φετινές εξόδους της. Παραμένει τραυματίας ο Ουνάι Μεδίνα (Αμυντικός, 3, 0), νέα απουσία ο Ρούμπεν Μίνιο (Τερματοφύλακας, 4), επιστρέφει ο Μπόγκους (Μέσος).

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-0 από τη Λεγκανές. Δέχθηκε το γκολ με πέναλτι στο 31’.