*Under 2.5 τα 8/9 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Φορταλέζα – Φλουμινένσε 0-1

*Στο κύπελλο: Φορταλέζα – Φλουμινένσε 0-1, Φλουμινένσε – Φορταλέζα 2-2

ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 από την Ατλέτικο Παραναένσε, για το πρωτάθλημα. Το τέρμα που δέχθηκε στο 26ο λεπτό, ήταν αρκετό για να διαμορφώσει και το τελικό αποτέλεσμα.

Την ήττα υπέστη και πάλι η Φλουμινένσε, μετά από τέσσερα παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις, στα οποία και είχε μια νίκη και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Φερνάντο Ντινίζ φιλοξενήθηκε από την Ατλέτικο Παραναένσε, στην έδρα της οποίας ηττήθηκε με 1-0. Προβλημάτισε με την εικόνα της στο πρώτο ημίχρονο, είχε αρκετά θέματα στα μετόπισθεν και δέχθηκε γκολ λίγο πριν το μισάωρο μετά από αδράνεια της. Δεν έδειξε ικανή στη συνέχεια να διεκδικήσει κάτι καλύτερο.

Μετά και από αυτή την απώλεια, υποχώρησε στην πέμπτη θέση, την οποία και μοιράζεται με την Ατλέτικο Παραναένσε. Παραμένει αήττητη στα δέκα πιο πρόσφατα παιχνίδια που έδωσε στην έδρα της, έχοντας επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Εξέτισε την τιμωρία του ο Νίνο και θα δώσει και κανονικά το παρόν.

Φλουμινένσε Στατιστικά

*Goal/Goal τα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-3 από τη Μποταφόγκο, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω με 0-2 από το ημίχρονο (19′, 36′), για να χάσει πέναλτι στο 55′ με τον Ρόμπσον και να δεχθεί και τρίτο τέρμα στο 63′. Επτά λεπτά αργότερα, μείωσε απλά με τον Μόισες, για το τελικό αποτέλεσμα.

Τέλος έλαβε το αήττητο σερί των έξι αγώνων σε πρωτάθλημα και κύπελλο για τη Φορταλέζα, στο οποίο και μετρούσε πέντε νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Χουάν Βοϊβόντα υποδέχθηκε τη Μποταφόγκο, κόντρα στην οποία έμεινε με άδεια χέρια, μετά και το τελικό 1-3. Δεν ικανοποίησε σε καμία περίπτωση με την εμφάνισή της, είχε αρκετά αμυντικά προβλήματα και αυτό της στοίχισε αρκετά στο παιχνίδι. Από τη στιγμή που μείωσε σε 1-3, είχε κάποιες καλές στιγμές, αλλά δεν ήταν ικανή να πετύχει κάτι περισσότερο.

Πρώτη απώλεια μετά από πέντε σερί νίκες, ωστόσο παραμένει εκτός επικίνδυνης ζώνης πλέον, από την οποία και απέχει πέντε βαθμούς. Έμεινε αλώβητη στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (3-1-0). Αμφίβολος για την αποψινή αναμέτρηση δίνεται ο αμυντικός Μπράιαν Σεμπάγιος, καθώς αντιμετωπίζει μυϊκό πρόβλημα. Δεν αναφέρθηκαν άλλα αγωνιστικά προβλήματα.