10η αγωνιστική

*Περιορισμένος αριθμός θεατών.

*4/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν under 2,5

ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Συνεχίζει ακάθεκτη στο μοτίβο νίκες εντός – ήττες εκτός. Δεν κατέβηκε ποτέ στο Κερκράντε και έδειξε μεγάλη παθητικότητα, άκρως κολακευτική η ήττα με 2-0 από την Ρόντα. Τεράστιο θέμα οι εκτός έδρας επιδόσεις της, εκεί όπου πραγματικά βγάζει ένα άκρως διαφορετικό πρόσωπο σε σχέση με τα εντός. Ακόμα και έτσι, μένει κοντά στις θέσεις των πλέι οφ, γεγονός που προκαλεί ικανοποίηση στις τάξεις της.

Επιζητεί σταθερότητα και κυρίως βελτίωση στα εκτός έδρας παιχνίδια της, αφού από τους 13 βαθμούς που έχει μαζέψει μέχρι τώρα, μόλις οι τρεις είναι μακριά από το Αϊντχόφεν. Πάντα εκτός οι μακροχρόνιοι Οζένια και Φαν ντεν Μπος.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η ήττα από την Ρόντα εκτός εδρας με 2-0 σε ματς που ήταν εξαιρετικά ακίνδυνη επιθετικά και ευάλωτη αμυντικά.

ΦΚ Αϊντχόφεν Στατιστικά

*4/6 τελευταία παιχνίδια της έληξαν under 2,5

*4/5 τελευταία παιχνίδια της έληξαν Χ ημίχρονο

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Σε κακό φεγγάρι η Ος, που ηττήθηκε και από την Ντε Γκράαφτσαπ με το βαρύ 0-3 στην έδρα της. Κάπως υπερβολική η έκταση του σκορ, αφού το ματς ήταν ισορροπημένο μέχρι και το τελευταίο δεκάλεπτο και ενώ έχανε με 0-1. Κάπου εκεί όμως λύγισε, και δέχτηκε άλλα δύο γκολ στο 84′ και στο 86′.

Τέταρτη ήττα σε πέντε παιχνίδια, διανύει περίοδο ντεφορμαρίσματος και έχει υποχωρήσει αρκετά βαθμολογικά. Έχει θέματα στην άμυνα, ειδικά όταν αντιμετωπίζει επιθετικογενείς ομάδες και η σημερινή της αντίπαλος είναι μια από αυτές. Πάντα εκτός ο στόπερ Φαν Έιμα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Ηττήθηκε από την Ντε Γκράαφτσαπ με 0-3 στην έδρα της για το πρωτάθλημα, την περασμένη Παρασκευή.

Ος Στατιστικά

*5/6 τελευταία παιχνίδια της έληξαν over 2,5

*Έχει πετύχει μόλις 1 γκολ στα τέσσερα εκτός έδρας παιχνίδια που έχει δώσει έως τώρα