ΦΙΛΝΤΕ

Αγνοεί τους τρεις βαθμούς της νίκης στο φετινό πρωτάθλημα η Φίλντε, έχοντας απολογισμό τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την Τρίτη, η ομάδα του Ντέιβ Χάλινορ φιλοξένησε την Μέιντεχεντ Γιουνάιτεντ, κόντρα στην οποία γνώρισε την ήττα με 1-4. Το μοναδικό τέρμα των γηπεδούχων στο παιχνίδι, σημείωσε στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους ο Μόντροουζ, μειώνοντας προσωρινά σε 1-2. Παράλληλα, αγωνιζόταν με αριθμητικό μειονέκτημα από το 23ο λεπτό, όταν και αποβλήθηκε ο Λάνγκλι. Μετά από τέσσερα παιχνίδια, μετράει τρεις βαθμούς στο πρωτάθλημα, μετρώντας μια ισοπαλία και μια ήττα μπροστά στο κοινό της. Μπορεί να είναι εκτός από το σημερινό ματς ο Ζόσουα Λάνγκλι (ΑΜ 4/0), ωστόσο ο αρχηγός της Φίλντε ενδέχεται να χάσει ολόκληρη την υπόλοιπη σεζόν, λόγω ρήξης χιαστού συνδέσμου.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-4 από την Μέιντεχεντ Γιουνάιτεντ για το Πρωτάθλημα.

Στατιστικό: G/G τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια στο Πρωτάθλημα. (Δείτε τις νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες)

Στοιχημάτισε τώρα στο Φίλντε – Ντάγκεναμ & Ρεντ

ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ

Σε αντίθεση με την σημερινή της αντίπαλο, η Ντάγκεναμ & Ρεντ παραμένει αήττητη στο πρωτάθλημα, μετρώντας δυο νίκες και δυο ισοπαλίες. Την Τρίτη, η ομάδα του Τζον Στιλ φιλοξένησε την Έμπσφλιτ, κόντρα στην οποία μπορεί να προηγήθηκε δυο φορές στο παιχνίδι, ωστόσο αρκέστηκε στο βαθμό της ισοπαλίας, μετά και το τελικό 3-3. Οι Γουάιτλι (23′), Λόκο (45’+3) και Φέριερ (63′) τα τέρματα των γηπεδούχων στο παιχνίδι. Δεύτερη διαδοχική της ισοπαλία, μετά και το εκτός έδρας 2-2 με την Ίστλιχ. Μια νίκη και μια ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της στο πρωτάθλημα. Δεν έχουν αναφερθεί πιθανές απουσίες για το σημερινό παιχνίδι.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 3-3 με την Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ για το Πρωτάθλημα.

Στατιστικό: G/G τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια στο Πρωτάθλημα.