*Φετινά ματς: Σάρλοτ-Φιλαδέλφεια 0-0.

*Έρχονται από 4/6 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 4-3 κόντρα στο Σινσινάτι. Στο 1-1 το ημίχρονο, στο 55’ το σκορ ήταν 2-2, το ματς ήταν “τρελό”. Στο 60’ το 3-2 για το Σινσινάτι, η Φιλαδέλφεια ισοφάρισε ξανά στο 90’, αλλά το Σινσινάτι βρήκε τέταρτο γκολ στις καθυστερήσεις.

Έκανε μεγάλη προσπάθεια στο εκτός έδρας ματς της Τετάρτης κόντρα στο Σινσινάτι, έγινε “τρελό” παιχνίδι, ο ρυθμός ήταν πολύ υψηλός και οι φάσεις διαδέχονταν η μία την άλλη. Το Σινσινάτι ήταν τρομερά αποτελεσματικό στο δεύτερο μέρος, βρήκε τρία γκολ και πήρε το παιχνίδι, η Φιλαδέλφεια κρατά το γεγονός ότι παρότι βρέθηκε τρεις φορές πίσω στο σκορ, βρήκε ισάριθμες απαντήσεις και έδειξε χαρακτήρα. Δεύτερη σερί ήττα μετά το εντός έδρας 1-2 απ’ την Ίντερ Μαϊάμι, είχαν προηγηθεί τρεις διαδοχικές ισοπαλίες. Πορεύεται με μόλις μια νίκη στα τελευταία 12 ματς (1-5-6), βρίσκεται στην 10η θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 14/19 Over 2.5.

*Έρχεται από 14/18 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΑΡΛΟΤ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Ορλάντο. Το 1-0 ο Βάργκας στο 11’, το 1-1 ήρθε στο 63’ για το Ορλάντο. Το 2-1 ήρθε στο 77’ για τη Σάρλοτ, το 2-2 έκανε το Ορλάντο στο 81’. Με δέκα παίκτες απ’ το 38’ η Σάρλοτ.

Μπορεί να αισθάνεται ικανοποίηση για το εντός έδρας 2-2 με το Ορλάντο την Τετάρτη, απ’ τη στιγμή που έπαιζε με παίκτη λιγότερο απ’ το 38’! Προηγήθηκε δύο φορές, ο αντίπαλος βρήκε ισάριθμες απαντήσεις. Στο δεύτερο 45λεπτο το Ορλάντο πίεσε πάρα πολύ, είχε πολλές τελικές προσπάθειες, αλλά δεν ήταν εύστοχο. Επιστροφή στις ισοπαλίες για τη Σάρλοτ μετά από δύο διαδοχικές νίκες με Ατλάντα (2-3) και Ουάσινγκτον (1-0), μετρά ρεκόρ 2-3-1 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές. Με ρεκόρ 7-4-5 στις τελευταίες 16 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 5η θέση της βαθμολογίας στην Ανατολή.