*NG στα 5/6 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε τα Προγνωστικά Αυστρίας

ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη (0-0 εντός) με την Γκζίρα Γιουνάιτεντ.

Η Βόλφσμπεργκερ δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί την ανωτερότητά της στην πρώτη αναμέτρηση με την Γκζίρα Γιουνάιτεντ μεσοβδόμαδα (0-0). Δημιούργησε πολλές καλές ευκαιρίες για να σκοράρει, την ώρα που δεν απειλήθηκε σοβαρά, παρά σε μόνο 2-3 φάσεις. Η πρόκριση στα πλέι οφ του Κόνφερενς Λιγκ θα κριθεί στη Μάλτα την Τρίτη (9/8).

Στο πρωτάθλημα η Βόλφσμπεργκερ σημείωσε δύο ισοπαλίες κόντρα σε Στουρμ Γκρατς (1-1 εντός) και Άλταχ (2-2 εκτός). Την προηγούμενη βδομάδα με αντίπαλο την τελευταία ισοφάρισε δύο λεπτά πριν τη συμπλήρωση των 90′ για το τελικό αποτέλεσμα. “Η ΛΑΣΚ Λιντζ έχει καινούργιο χαρακτήρα χάρη στο νέο προπονητή της, θα κάνουμε τα πάντα για τη νίκη”, είπε ο προπονητής Ντουτ.

ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*GG στα 5/6 τελευταία παιχνίδια της.

*Over 2,5 στα 5/7 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΛΑΣΚ ΛΙΝΤΖ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Αναδείχθηκε ισόπαλη (1-1 εκτός) με την Αούστρια Βιέννης. Ο Λιούμπιτσιτς έκανε το 1-0 για τους φιλοξενούμενους στο 67′, το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Γκρούμπερ (88′).

Μετά από μία ιδιαίτερα ισορροπημένη αναμέτρηση, η ΛΑΣΚ Λιντζ κατάφερε να επιστρέψει με τον βαθμό από την πρωτεύουσα μένοντας στο 1-1 με την Αούστρια Βιέννης την προηγούμενη βδομάδα. Βρήκε εύκολα λύσεις στην πίεση που της ασκήθηκε στο δεύτερο ημίχρονο, βάσει εικόνας το τελικό αποτέλεσμα κρίνεται δίκαιο.

“Η Βόλφσμπεργκερ αποτελεί ομάδα με ποιότητα, το έχει αποδείξει τα τελευταία χρόνια. Εμείς βρισκόμαστε στο σωστό μονοπάτι, θέλουμε να συνεχίσουμε δυνατά”, είπε ο προπονητής Κιούμπαουερ. Ποινή τιμωρίας θα εκτίσει ο Μίτσορλ, από τραυματισμό ταλαιπωρούνται οι Ανσέλμ, Λετάρ και Βίσινγκερ.