10η αγωνιστική

*Χωρίς χρήση VAR.

*Πρώτη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων στην ιστορία τους.

ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 2-2 απέναντι στη Μέπεν, την περασμένη αγωνιστική. Σε ένα ισορροπημένο 1ο ημίχρονο, έμεινε πίσω στο σκορ στο 29ο λεπτό. Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος, ισοφάρισε σε 1-1 στο 56′, με τη Μέπεν να αντιδρά άμεσα, παίρνοντας ξανά το προβάδισμα πέντε λεπτά αργότερα. Δεν κατάφερε να κρατήσει τη νίκη μέχρι τέλους, με τη Βικτώρια να διαμορφώνει το τελικό 2-2 στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού.

Έκτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για τη Βικτώρια Κολωνίας στο πρωτάθλημα (0-4-2). Βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας, στο +5 από την επικίνδυνη ζώνη, με παιχνίδι λιγότερο από τη 17η Χάλεσερ. Εντός έδρας παραμένει αήττητη στο πρωτάθλημα (2-2-0), με τα τελευταία 3 να ολοκληρώνονται με g/g.

Τραυματίες οι Μπέρντνερ, Χέμκε, Λορχ και Ρίσε.

Βικτώρια Κολωνίας Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

*Έχει δεχτεί τουλάχιστον 2 γκολ στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Betsson (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
VFB ΟΛΝΤΕΝΜΠΟΥΡΓΚ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Μπάερουθ, την περασμένη αγωνιστική. Άνοιξε το σκορ στο 29′, σε ένα μέτριο ποιοτικά 1ο ημίχρονο και για τις δύο. Οι φιλοξενούμενοι έβγαλαν αντίδραση στο β’ μέρος, ισορρόπησαν το παιχνίδι και σε μία από τις λιγοστές ευκαιρίες τους κατάφεραν να “κλέψουν” το βαθμό της ισοπαλίας, με το τελικό 1-1 να διαμορφώνεται στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης.

Πέμπτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για την Όλντενμπουργκ (3-2-0). Βρίσκεται στη 12η θέση της βαθμολογίας, στο +4 από τη ζώνη του υποβιβασμού, με παιχνίδι λιγότερο από τη 17η Χάλεσερ. Μετράει μόλις 1 νίκη σε 4 εκτός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος, με τα τρία από αυτά να ολοκληρώνονται με under2.5 γκολ.