Betshop: Βιγιαρεάλ – Κάντιθ με πλήθος αγορών (26/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:30, Βιγιαρεάλ και Κάντιθ μάχονται για την 11η αγωνιστική στην La Liga, με την Betshop, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Βιγιαρεάλ – Κάντιθ στη Betshop

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα στο πρωτάθλημα για την Βιγιαρεάλ, από την Αθλέτικ Μπιλμπάο, με το τελικό 2-1 εκτός έδρας. Η γηπεδούχος προηγήθηκε στο 14΄, με τον Κοκελέν να κάνει το 1-1 στο 32΄. Στο 77΄, η ομάδα έχασε το παιχνίδι, με τον Μουνιαΐν να εκτελεί πέναλτι και να δίνει τη νίκη στους Βάσκους. Μετά από τις τελευταίες αναμετρήσεις, κατέβηκε στην 13η θέση, έχοντας 11 πόντους.

Ήττα με 0-2 ήρθε για την Κάντιθ, μέσα στην έδρα της, στο ματς με την Αλαβές για τη Λα Λίγκα. Ο Χοσελού έβαλε τα μοναδικά δύο τέρματα του ματς, με πέναλτι στο 6΄ και σημειώνοντας γκολ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου. Αδυναμία να πάρει τον έλεγχο έδειξε η γηπεδούχος, με τους αντιπάλους να μπλοκάρουν την κάθε της κίνηση για προσπάθεια ισοφάρισης. Στο +1 βαθμό βρίσκεται από την επικίνδυνη ζώνη, έχοντας συγκομιδή μόλις 7 πόντους.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, περισσότερες πιθανότητες για νίκη έχει η Βιγιαρεάλ. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 1.40, το ”Χ” στο 4.95, και το διπλό στο 8.05.