Betshop: Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με κορυφαίες αγορές (30/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 19:30, Τότεναμ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ μάχονται για την 10η αγωνιστική της Premier League, με την Betshop να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στη Betshop

Λύγισε με 1-0 η Τότεναμ κόντρα στη Γουέστ Χαμ εκτός έδρας, την προηγούμενη αγωνιστική. Βρήκε ρυθμό στο πρώτο 45λεπτό, όμως αυτό δεν ήταν αρκετό για να επικρατήσει στο ματς. Έψαξε για το γκολ, με ελάχιστες απειλούμενες φάσεις, χωρίς αυτό να είναι αποτελεσματικό για την ομάδα. Η γηπεδούχος έγραψε το σκορ στο 72΄βρίσκοντας τα δίχτυα. Στον βαθμολογικό πίνακα, είναι στην 6η θέση με 15 πόντους και έρχεται από νίκη επί της Μπέρνλι (0-1) για το Λιγκ Καπ.

Με ευρύ σκορ έχασε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από την Λίβερπουλ (0-5) εντός έδρας τελευταία στην Πρέμιερ Λιγκ. Οι ”κόκκινοι διάβολοι” έμειναν πίσω στο σκορ από το 5΄ με το δεύτερο εις βάρος τους τέρμα να έρχεται στο 13΄. Σκληρός αντίπαλος για τους γηπεδούχους  ήταν ο Σαλάχ που σημείωσε χατ τρικ (38΄, 45+5΄,50΄). Έμειναν με δέκα παίκτες στο 60΄καθώς βγήκε εκτός με κόκκινη ο Πογκμπά. Μετά την δεύτερη συνεχόμενη ήττα στο πρωτάθλημα έμεινε στους 14 βαθμούς και την 7η θέση.

Παρατηρώντας τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα στο ματς έχει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.90, το ”Χ” στο 3.60, και το διπλό στο 2.40.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε πρόσφατα εντός έδρας ματς της Τότεναμ, σημειώθηκαν τρία ή περισσότερα τέρματα (στο 1.76 το Over 2.5)
  • Στους δύο από τους τρεις τελευταίους αγώνες της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, μπήκαν δύο τουλάχιστον γκολ στο δεύτερο 45λεπτό  (στο 1.93 το 2ο ημίχρονο πάνω από 1.5)