Betshop: Τορίνο – Γιουβέντους με κορυφαίες αγορές (02/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 19:00, η Τορίνο φιλοξενεί την Γιουβέντους για την 7η αγωνιστική της Serie A, με την Betshop, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Τορίνο – Γιουβέντους στη Betshop

Στην ισοπαλία έμεινε η Τορίνο, απέναντι στη Βενέτσια, με το 1-1 εκτός έδρας. Πλέον “τρέχει” αήττητο σερί τεσσάρων αγωνιστικών στη Σέριε Α. Ο Μπρέκαλο άνοιξε το σκορ στο 56΄ και όλα έδειχναν πως έτσι θα παραμείνει το σκορ. Ο Ντιντζί αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη στο 77′ αφήνοντας τους φιλοξενούμενους με 10 παίκτες. Στη συνέχεια, είχαν επίσης της ατυχία να παραχωρήσουν πέναλτι, που έφερε την ισοφάριση στο 78′.

Η Γιουβέντους πιο πρόσφατα πανηγύρισε τη δεύτερη φετινή νίκη της στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, επί της Τσέλσι εντός έδρας με 1-0. Σε μια αναμέτρηση που μπήκε πιο δυνατά και είδε τους αντιπάλους να έχουν επιθετικές αστοχίες, ενώ η ίδια αποδείχτηκε πιο αποτελεσματική. Ο Κιέζα βρήκε δίχτυα στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου και το γκολ του χάρισε τρεις βαθμούς στη “Μεγάλη Κυρία”. Στη Σέριε Α τελευταία, πήρε τη νίκη στο γήπεδό της επί της Σαμπντόρια, επικρατώντας με 3-2.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα στο ματς έχει η  Γιουβέντους. Συνολικά, ο άσος προσφέρεται στο 4.15, η ισοπαλία στο 3.64, και το διπλό στο 1.91.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια της Τορίνο, το πρώτο ημίχρονο έληξε ”Χ” (στο 2.20 το ισοπαλία 1ο ημίχρονο)
  • Στους δέκα τελευταίους εκτός έδρας αγώνες της Γιουβέντους, σημειώθηκαν περισσότερα από δύο τέρματα (στο 2.00 το Over 2.5)