Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ολυμπιακός – Ομόνοια

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Ο Ολυμπιακός φιλοξενεί την Ομόνοια για τα πλέι-οφ του Champions League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Ολυμπιακός – Ομόνοια στη Betshop | +21

Με νίκη ξεκίνησε την προσπάθεια της υπεράσπισης του τίτλο του στην Ελλάδα ο Ολυμπιακός. Οι «Ερυθρόλευκοι» υποδέχτηκαν τον Αστέρα Τρίπολης, και «κόλλησα» στο πρώτο ημίχρονο. Η είσοδος του Φορτούνη όμως άλλαξε τα δεδομένα στο δεύτερο μέρος, σε συνδυασμό με αυτήν του Μασούρα. Τελικά, η ομάδα του Μαρτίνς κέρδισε με 3-0, και θα μπορούσε να έχει πετύχει κι άλλα τέρματα. Σήμερα, ο Ολυμπιακός ρίχνεται στη μάχη του Champions League με έναν και μοναδικό στόχο. Την πρόκριση στους ομίλους. Θεωρητικά είναι το φαβορί απέναντι στην Ομόνοια και θέλει να πάρει προβάδισμα πρόκρισης από σήμερα.

Η Ομόνοια με τη σειρά της, έρχεται και αυτή από νίκη στο πρωτάθλημα, επί της ΑΕΚ Λάρνακας, με 2-1. Γενικά, παραμένει αήττητη στις πρώτες τέσσερις αγωνιστικές του κυπριακού πρωταθλήματος, με δύο νίκες και δύο ισοπαλίες. Στο Champions League, ξεκίνησε το ταξίδι της από τον πρώτο προκριματικό γύρο. Εκεί απέκλεισε στην παράταση την Αραράτ, και στον δεύτερο προκριματικό πέρασε πάλι στην παράταση τη Λέγκια Βαρσοβίας. Στον τρίτο, είχε ακόμα πιο δύσκολη αποστολή απέναντι στον Ερυθρό Αστέρα, για να προκριθεί στα πέναλτι. Έχει εξασφαλίσει την παρουσία της στους ομίλους του Europa League και τα δώσει όλα για την έκπληξη απέναντι στον Ολυμπιακό.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!