Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Μπολόνια – Πάρμα

Ανανεώθηκε:
Betshop logo

Στις 21:45, η Μπολόνια υποδέχεται την Πάρμα για τη 2η αγωνιστική της Serie A και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Μπολόνια – Πάρμα στη Betshop 21+ ΚΕΘΕΑ: 1114 Εποπτεία εμπ. επικ/νίας: ΕΕΕΠ

Η Μπολόνια εξασφάλισε σχετικά άνετα την παραμονή στη μεγάλη κατηγορία την περασμένη σεζόν, τερματίζοντας 12η με 47 πόντους και στο +12 από την επικίνδυνη ζώνη. Και φέτος θα επιδιώξει την όσο δυνατόν πιο γρήγορη εξασφάλιση της “σωτηρίας”. Στην πρεμιέρα είχε εξ ορισμού πολύ δύσκολο έργο στο Μιλάνο και αναμενόμενα ηττήθηκε από τους “καυτούς” ροσσονέρι! Δέχθηκε δύο τέρματα από τον Ιμπραΐμοβιτς στο 35ο και 51ο λεπτό και δεν είχε απάντηση στη συνέχεια. Στο 88′ αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Ντάικς.

Αρνητικό πρόσημο είχε η πρεμιέρα και για την Πάρμα, που τα τελευταία χρόνια τερματίζει σταθερά μέσα ή πολύ κοντά στην πρώτη 10αδα του πρωταθλήματος. Την προηγούμενη Κυριακή ηττήθηκε εντός έδρας από τη Νάπολι με 0-2. Μετά από ένα στείρο πρώτο ημίχρονο οι παρτενοπέι άνοιξαν το σκορ με το Μέρτενς στο 63′ και ο έτερος “υδραυλικός” των φιλοξενούμενων, Ινσίνιε, διαμόρφωσε το τελικό σκορ στο 77′.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!