Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Τορίνο – Τζένοα

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τη φάση των “16” του Coppa Italia, η Τορίνο υποδέχεται τη Τζένοα (22:15) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 581+ αγορές!

Τορίνο – Τζένοα στη Betshop | +21

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Τορίνο, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την Κυριακή, η ομάδα του Βάλτερ Ματσάρι φιλοξενήθηκε από τη Ρόμα, για τη Serie A, στην έδρα της οποίας κατάφερε να επικρατήσει με 0-2. Ο Μπελότι έβαλε μπροστά την ομάδα του στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, ενώ ο ίδιος παίκτης διαμόρφωσε και το τελικό αποτέλεσμα, με πέναλτι στο 86ο λεπτό. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στη σεζόν, επικρατώντας μια φορά στα έξι πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-2-3).

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Τζένοα κατάφερε να επιστρέψει στις νίκες, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και δυο ήττες. Την Κυριακή, η ομάδα του Νταβίντε Νίκολα υποδέχθηκε τη Σασουόλο, για τη Serie A, της οποίας κατάφερε να επικρατήσει με 2-1. Παρότι προηγήθηκε με το πέναλτι του Κρισίτο στο 29′, δέχθηκε την ισοφάριση τέσσερα λεπτά αργότερα, για να επικρατήσει εν τέλει με το τέρμα του Πάντεφ, στο 86ο λεπτό. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία της παιχνίδια, ανεξάρτητα από τη διοργάνωση, σημειώθηκε Over 2.5. Τέσσερις ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στη σεζόν.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!