Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Λίβερπουλ – Έβερτον

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για τον τρίτο γύρο του FA Cup, η Λίβερπουλ υποδέχεται την Έβερτον (18:01) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 510+ αγορές!

Λίβερπουλ – Έβερτον στη Betshop | +21

Από ένα νικηφόρο σερί πέντε αναμετρήσεων σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Λίβερπουλ. Την Πέμπτη, η ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ υποδέχθηκε τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, για την Premier League, της οποίας και επικράτησε με 2-0. Πήρε το προβάδισμα μόλις στο τέταρτο λεπτό, με το τέρμα του Μοχάμεντ Σαλάχ, ενώ στο 64′ ο Σαντιό Μανέ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις, σημειώθηκε N/G. Δεκατρείς νίκες και δυο ισοπαλίες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Την πρώτη της ήττα, μετά από έξι αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις νίκες και τρεις ισοπαλίες, υπέστη και πάλι η Έβερτον. Την Τετάρτη, η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι φιλοξενήθηκε από τη Μάντσεστερ Σίτι, για την Premier League, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 2-1. Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημίχρονου, βρέθηκε πίσω με δυο τέρματα (51′, 58′), και το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει απλά στο τελικό αποτέλεσμα, με τον Ριτσάρλισον, στο 71ο λεπτό. Στα επτά από τα εννέα τελευταία παιχνίδια της, σε όλες τις διοργανώσεις, σημειώθηκε G/G. Τέσσερις νίκες, δυο ισοπαλίες και επτά ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!