Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Έβερτον – Σαουθάμπτον

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 34η αγωνιστική της Premier League, η Έβερτον υποδέχεται τη Σαουθάμπτον (20:00) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 554+ αγορές!

Έβερτον – Σαουθάμπτον στη Betshop | +21

Επιστροφή στις ήττες για την Έβερτον, μετά από τρεις αναμετρήσεις και με απολογισμό δυο νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι φιλοξενήθηκε από την Τότεναμ, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 1-0. Το αυτογκόλ του Κιν στο 24ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Οκτώ νίκες, πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Σαουθάμπτον, έχοντας προηγηθεί εκείνη επί της Γουόρφορντ (1-3 εκτός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ραλφ Χάσενχουτλ υποδέχθηκε τη Μάντσεστερ Σίτι, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα του Άνταμς στο 16ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε No Goal. Οκτώ νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!