Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Βόλος – ΑΕΚ (04/03)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 18:00, Βόλος και ΑΕΚ θα παλέψουν για μία θέση στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Βόλος – ΑΕΚ στη Betshop

Στον πρώτο αγώνα του ΟΑΚΑ, η ΑΕΚ πήρε ισχυρό προβάδισμα πρόκρισης χάρη σε ένα εκρηκτικό 10λεπτο στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Οι Βολιώτες προηήθηκαν με το Δουβίκα, ωστόσο η Ένωση σκόραρε 4 φορές μέχρι το ημίχρονο. Ο Βόλος μείωσε σε 4-2 και διατήρησε λίγες ελπίδες πρόκρισης.

Ο Βόλος πάλεψε τη Δευτέρα απέναντι στον Ολυμπιακό, αλλά δεν άντεξε στο φινάλε και ηττήθηκε με 1-2. Ο Γκρίλο απάντησε (10′) στο γρήγορο προβάδισμα των φιλοξενούμενων, αλλά ο Εμβιλά διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα στο 81′. Έτσι η θεσσαλική ομάδα έμεινε στην 7η θέση και στους 30 πόντους.

Η ΑΕΚ μάλλον ικανοποιημένη έφυγε από τη Λεωφόρο την Κυριακή μετά το 1-1 στο αθηναϊκό ντέρμπι. Βρέθηκε πίσω στο σκορ από τέρμα του Βέλεθ, ωστόσο ο κορυφαίος της τους τελευταίους μήνες Λιβάι Γκαρσία ισοφάρισε στο 73′ Διατηρήθηκε έτσι στην 4η θέση με 45 βαθμούς, δύο λιγότερους από τον δεύτερο Άρη.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η ΑΕΚ είναι το φαβορί για τη νίκη στο 1.83 και τεράστιο φαβορί για την πρόκριση στο 1.01! Η νίκη του Βόλου προσφέρεται στο 4.05 και η πρόκριση στο 7.25.