Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Στρασβούργο – Ρεν

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, το Στρασβούργο υποδέχεται τη Ρεν για τη 12η αγωνιστική της  Ligue 1 και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Στρασβούργο – Ρεν στη Betshop

Σε άσχημη αγωνιστική κατάσταση το Στρασβούργο, έρχεται από τρεις σερί και 6/7 ήττες στο πρωτάθλημα! Μετά τη διακοπή των εθνικών ομάδων λύγισε στην έδρα της Μονπελιέ, σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι με ανατροπές και συγκινήσεις. Με το καλημέρα (13ο λεπτό) βρέθηκε 2-0 πίσω στο σκορ, αλλά κατάφερε να ισοφαρίσει πριν το ημίχρονο δύο φορές σε 2-2 και 3-3! Στην επανάληψη ο ρυθμός έπεσε με τους γηπεδούχους να σκοράρουν το καθοριστικό τέρμα στο 68′. Με έξι βαθμούς σε 11 παιχνίδια, η ομάδα από την Αλσατία είναι στην προτελευταία θέση της Ligue 1.

Σε εξίσου άσχημη περίοδο βρίσκεται και η Ρεν! Τρεις σερί και 6/7 ήττες για όλες τις διοργανώσεις. Μετά τη διακοπή έχασε εντός έδρας από την Μπορντό με 0-1 και την Τρίτη λύγισε στις καθυστερήσεις στον εντός έδρας αγώνα με την Τσέλσι για την 4η αγωνιστική του Champions League. Ο Γκιρασί ισοφάρισε για την ομάδα του Στεφάν στο 85′, αλλά ο Ζιρού στο 91′ έκανε το 1-2 για τους Λονδρέζους. Με 18 πόντους συγκομιδή είναι στην 7η θέση και στο -6 από την κορυφή.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Ρεν έχει ένα μικρό προβάδισμα για τη νίκη. Ο άσος είναι στο 3.00, το “Χ” στο 3.18 και το διπλό στο 2.55.