Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Σαχτάρ – Ίντερ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 19:55, η Σαχτάρ υποδέχεται την Ίντερ για τη 2η αγωνιστική του Champions League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Σαχτάρ – Ίντερ στη Betshop

Η Σαχτάρ πέτυχε την έκπληξη της πρεμιέρας στη Μαδρίτη, όπου επικράτησε της Ρεάλ με 2-3, παρότι ταξίδεψε στην ισπανική πρωτεύσουσα με πολλές και σημαντικές απουσίες λόγω κορωνοϊού! Σπουδαία εμφάνιση από την ομάδα του Κάστρο ειδικά στο πρώτο ημίχρονο, όταν και βρέθηκε 0-3 μπροστά με τέρματα των Τετέ και Σόλομον, ενώ ενδιάμεσα ο Βαράν έστειλε την μπάλα στην εστία των μαδριλένων. Στην επανάληψη οι Ουκρανοί πιέστηκαν και η μείωση σε 2-3 ήρθε πριν την συμπλήρωση μίας ώρας αγώνας, αλλά άντεξαν ως το φινάλε για να πάρουν το “τρίποντο”!

Η Ίντερ από τη μεριά της συνέχισε να προβληματίζει αμυντικά και θα πρέπει να αισθάνεται τυχερή που γλίτωσε την ήττα στην πρεμιέρα. Μετά από ένα στείρο πρώτο ημίχρονο, προηγήθηκε της Γκλάντμπαχ στο Μιλάνο με τον Λουκάκου, αλλά δέχθηκε την ανατροπή με πέναλτι του Μπενσεμπαϊνί και πλασέ του Χόφμαν. Ο Βέλγος στράικερ έσωσε το βαθμό της ισοπαλίας για την ομάδα του Κόντε στο 90′!

Η Ίντερ θεωρείται ως το ξεκάθαρο φαβορί του αγώνα με το διπλό στο 1.60, την ισοπαλία στο 4.55 και τον άσο στο 5.20.