Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Οσασούνα – Σεβίλλη (22/02)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, Οσασούνα και Σεβίλλη αναμετρώνται για την 24η αγωνιστική της La Liga και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Οσασούνα – Σεβίλλη στη Betshop

Ανεβασμένη η Οσασούνα, προέρχεται από δύο σερί νίκες, με τις οποίες πήρες μεγάλη βαθμολογική ανάσα στη μάχη της παραμονής! Επικράτησε της Έιμπαρ (2-1) εντός με γκολ του Μπούντιμιρ στο 86ο λεπτό και την προηγούμενη Κυριακή έβγαλε σπουδαίο διπλό στην έδρα της Λεβάντε (0-1) με μεγάλη δόση τύχης και ήρωα τον τερματοφύλακα Ερέρα που έπιασε και πέναλτι! Ανέβηκε έτσι στην 13η θέση με 25 πόντους, στο +4 από την επικίνδυνη ζώνη.

Το εντυπωσιακό σερί νικών της Σεβίλλης διακόπηκε με εμφατικό τρόπο την Τρίτη στο Champions League. Προερχόμενη από 9 σερί νίκες και 7 ματς με μηδέν παθητικό στην άμυνα, υποδέχθηκε την Ντόρτμουντ για τους “16” του θεσμού και πραγματοποίησε ιδανικό ξεκίνημα. Ο Σούσο άνοιξε (με δόση τύχης) το σκορ στο 7ο λεπτό, αλλά μέχρι το τέλος του ημιχρόνου οι Γερμανοί κυριάρχησαν στο χορτάρι του Σάντσεθ Πιθχουάν. Με τον Χόλαντ να κάνει πράγματα και θάματα η Ντόρτμουντ γύρισε το ματς στο 1-3 και παρότι ο Ντε Γιονγκ μείωσε στο τέλος για το τελικό 2-3, η ομάδα του Λοπετέγκι είναι με το ένα πόδι εκτός συνέχειας.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Σεβίλλη έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη απόψε. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 4.44, το “Χ” στο 3.41 και το διπλό στο 2.08.