Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Μάλμε – Ρέιντζερς (03/08)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 20:00, Μάλμε και Ρέιντζερς θα αναμετρηθούν για τον πρώτο αγώνα του 3ου γύρου των προκριματικών Champions League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων.

Μάλμε – Ρέιντζερς στη Betshop

Με ισοφάριση (2 – 2) η Μάλμε προκρίθηκε στον επαναληπτικό αγώνα με την Ελσίνκι (είχε κερδίσει με 2-1 στον πρώτο). Απανωτά γκολ, με το ένα να μπαίνει πίσω από το άλλο. Οι γηπεδούχοι, από το πρώτο λεπτό, με τον Τένχο, πήραν το προβάδισμα. Δέκα λεπτά αργότερα, η ομάδα, έδωσε την απάντησή της, με τέρμα από τον Κρίστιανσεν. Στην συνέχεια ακολούθησε ο Μπιρμάντσεβιτς στο 76΄, για το 2 – 1 και στο 78΄, ο Ρίσκι έφερε την ισοπαλία.

Θριαμβευτική νίκη πέτυχε η Ρέιντζερς στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος Σκωτίας με 3 – 0 κόντρα από την Λίβινγκστον. Η δράση ξεκίνησε από τα πρώτα κιόλας λεπτά του παιχνιδιού, με το γκολ του Χάγκι (8΄). Η κορύφωση, άργησε να έρθει, στο 78′, από τον Ράιτ, όπως και το τελικό αποτέλεσμα του Ρουφ στο 90′.

Σύμφωνα, με τις αποδόσεις τις Betshop, η Ρέιντζερς έχει προβάδισμα νίκης στο ματς. Αναλυτικά, ο άσος βρίσκεται στο 3.44, το “Χ” στο 3.47 και το διπλό στο 2.08.