Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Ίντερ – Ρεάλ Μαδρίτης

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Ίντερ υποδέχεται τη Ρεάλ Μαδρίτης για την 4η αγωνιστική του Champions League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Ίντερ – Ρεάλ Μαδρίτης στη Betshop

Μία πολύ κρίσιμη αναμέτρηση ως προς την πρόκριση στους “16” της διοργάνωσης, αφού τα δύο ευρωπαϊκά μεγαθήρια βρίσκονται σε δύσκολη θέση μετά τον πρώτο γύρο. Η Ίντερ είναι ουραγός του ομίλου με δύο πόντους και η Ρεάλ Μαδρίτης 3η με τέσσερις. Προπορεύεται η Γκλάντμπαχ με πέντε βαθμούς, που υποδέχεται τη Σαχτάρ στο Borussia Park.

Στις 3 Νοεμβρίου οι δύο ομάδες τέθηκαν αντιμέτωπες στη Μαδρίτη, όπου μετά από ένα συναρπαστικό 90λεπτό οι γηπεδούχοι επικράτησαν με 3-2! Οι ηγέτες Μπενζεμά και Σέρχιο Ράμος έγραψαν στο 2-0 στο 33ο λεπτό, αλλά η Ίντερ δεν παρέδωσε όπλα. Αρχικά μείωσε πριν το ημίχρονο με τον Λαουτάρο και ο Πέρισιτς έκανε το 2-2 στο 68ο λεπτό. Η ομάδα του Κόντε είχε ευκαιρίες ακόμη και για την ανατροπή, όμως οι “μερέγχες” ανέκτησαν προβάδισμα στο 80′ με τον Ροντρίγκο!

Αμφότερες οι ομάδες δεν είναι στην καλύτερη δυνατή κατάσταση, κάτι που φάνηκε και στους Σαββατιάτικους αγώνες τους. Η Ρεάλ έμεινε στο 1-1 στην έδρα της Βιγιαρεάλ, ενώ η Ίντερ χρειάστηκε ανατροπή από το 0-2 για να ξεπεράσει το εμπόδιο της αδύναμης Τορίνο εντός έδρας.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Ίντερ έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη! Ο άσος είναι στο 2.20, η ισοπαλία στο 3.57 και το διπλό στο 3.14.