Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Έρεμπρο – ΑΙΚ Στοκχόλμης (26/07)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 20:00, Έρεμπρο και ΑΙΚ Στοκχόλμης κοντράρονται για το πρωτάθλημα Α’ Σουηδίας και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Έρεμπρο – ΑΙΚ Στοκχόλμης στη Betshop

Δεν διανύει την καλύτερη αγωνιστική της περίοδο η Έρεμπρο. Έχει συμπληρώσει πέντε συνεχόμενες ήττες στο σουηδικό πρωτάθλημα. Πιο πρόσφατα, φιλοξένησε τη Χάμαρμπι, από την οποία και έχασε με 0-2. Έδειξε κακή εικόνα, δέχτηκε γκολ μόλις στο 1ο λεπτό και δεν βρήκε ποτέ αντίδραση, ενώ μάζεψε την μπάλα από την εστία της και πάλι στο 69′. Είναι στην τελευταία θέση στην κατάταξη, έχοντας συγκομιδή μόνο εφτά πόντων.

Σερί με νίκες κατάφερε να χτίσει η ΑΙΚ Στοκχόλμης. Πέτυχε τη δεύτερη συνεχόμενή της την προηγούμενη αγωνιστική με αντίπαλο την Κάλμαρ (2-0) εντός έδρας. Ήταν αρκετά ουσιαστική και εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο τις ευκαιρίες της. Προηγουμένς, επιβλήθηκε με 2-1 και πάλι στο γήπεδό της κόντρα στη Βάρμπεργκς. Στον βαθμολογικό πίνακα είναι στο -9 από την κορυφή και τη Μάλμε, έχοντας και δύο ματς λιγότερα.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, μεγάλο φαβορί είναι η ΑΙΚ Στοκχόλμης. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 5.75, το “Χ” στο 4.10 και το διπλό στο 1.59.