Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Ελσίνκι – Μάλμε (27/07)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 19:00, η Ελσίνκι υποδέχεται τη Μάλμε για επαναληπτικό ματς του 2ου προκριματικού Τσάμπιονς Λιγκ και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Ελσίνκι – Μάλμε στη Betshop

Δεν έδειξε πολλά πολλά θετικά στοιχεία στο πρώτο ματς στη Σουηδία η Ελσίνκι. Ωστόσο, αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ κατάφερε να πετύχει τέρμα στο 68’ με τον Ρίσκι. Γεγονός που την κρατάει στο κόλπο για την πρόκριση παρόλο που έχασε με 2-1 στο ματς στην έδρα της. Στο πρωτάθλημα Φινλανδίας ανέκαμψε μετά την ήττα σοκ από την ουραγό ούλου (2-1) και κέρδισε με 2-0 εντός τη Χάκα. Παραμένει πρωτοπόρος στο +6 από τη δεύτερη Κουόπιο.

Κυρίαρχη ήταν η Μάλμε στο γήπεδό της στον πρώτο αγώνα με την Ελσίνκι. Ήταν αυτή που δημιούργησε φασεις και άνοιξε το σκορ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με τον Τσόλακ. Παρόλο που δέχτηκε την ισοφάριση, απάντησε στο 74’ με τον Κρίστιανσεν για το 2-1, που της δίνει προβάδισμα. Στο σουηδικό πρωτάθλημα ενδιάμεσα κέρδισε εκτός έδρας τη Μιάλμπι με 0-2. Βρίσκεται στην κορυφή της κατάταξης και στο +2 από τη Τζουργκάρντεν με παιχνίδι περισσότερο.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, το προβάδισμα νίκης έχει η Μάλμε. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 3.42, το “Χ” στο 3.47 και το διπλό στο 2.09. Όσον αφορά την πρόκριση, η Μάλμε και πάλι είναι φαβορί στο 1.16 και αντίστοιχα η Ελσίνκι στο 5.10.