Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Αλαβές – Μπαρσελόνα

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Αλαβές υποδέχεται την Μπαρσελόνα για την 8η αγωνιστική της La Liga και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Αλαβές – Μπαρσελόνα στη Betshop

2-1-4 το ρεκόρ της Αλαβές στη νέα σεζόν της La Liga, με συντελεστή τερμάτων 5-8. Ξεκάθαρο το πρόβλημα στο σκοράρισμα για την ομάδα Ματσίν, αν και την Κυριακή κατάφερε να περάσει νικηφόρα από την έδρα της Βαγιαδολίδ με 0-2. Οι Πίνα και Σάινζ βρήκαν τα αντίπαλα δίχτυα στο 55ο και 85ο λεπτό. Σε τέσσερα εντός έδρας παιχνίδια έχει σκοράρει μόλις μία φορά!

Η Μπαρσελόνα κατάφερε να συνέλθει άμεσα μετά τη “σφαλιάρα” στο εντός έδρας clasico. Μετά το 1-3 από τη Ρέαλ ταξίδεψε στο Τορίνο για τη 2η αγωνιστική του Champions League και με σπουδαία εμφάνιση επικράτησε της Γιουβέντους 0-2, με το τελικό σκορ να μοιάζει φτωχό με βάση τις ευκαιρίες που δημιούργησαν ο Μέσι και η παρέα του. Ο Ντεμπελέ άνοιξε το σκορ στο 14ο λεπτό και ο Αργεντίνος σούπερ σταρ διαμόρφωσε το τελικό σκορ στις καθυστερήσεις από τη βούλα του πέναλτι.

Ξεκάθαρο φαβορί αναμενόμενα η Μπαρσελόνα, με το διπλό στην Betshop να προσφέρεται στο 1.48 και τον άσο στο 6.55.