Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Αγγλία – Δανία (07/07)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00 διεξάγεται ο δεύτερος ημιτελικός του Euro, ανάμεσα στην Αγγλία και τη Δανία και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Αγγλία – Δανία στη Betshop

Η Ιταλία απέκλειστε την Ισπανία χθες το βράδυ στα πέναλτι και περιμένει αντίπαλο στον τελικό της Κυριακής.

Η Αγγλία πραγματοποίησε την καλύτερή της εμφάνιση στη Ρώμη το περασμένο Σάββατο και συνέτριψε την Ουκρανία με 4-0! Σκόραρε στο ξεκίνημα των δύο ημιχρόνων με Κέιν και Μαγκουάιρ, ο αρχηγός σκόραρε ξανά στο 50′, είχε ευκαιρία και για χατ τρικ, το 0-4 τελικά διαμορφώθηκε με κεφαλιά του Χέντερσον! Τρομερά σταθερή αμυντικά η ομάδα του Σάουθγκεϊτ, σε ένα ακόμη παιχνίδι απειλήθηκε ελάχιστα και παραμένει απαραβίαστη η εστία της στο τουρνουά.

Η Δανία συνεχίζει να γράφει ιστορία! Μπορεί το ξεκίνημα στη διοργάνωση να ήταν εφιαλτικό, αλλά η ομάδα του Γιούλμαν έχει βρει ρυθμό και σκοράρει με άνεση. Στον προημιτελικό του Σαββάτου απέκλεισε την Τσεχία με 2-1, χάρη στα δύο τέρματα των Ντιλέινι και Ντόλμπεργκ από το πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο έκανε συντήρηση και υπερασπίστηκε το προβάδισμά της, παρά τη γρήγορη μείωση του σκορ από τους Τσέχους.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της Betshop.gr, η Αγγλία είναι το φαβορί του αγώνα. Στο 1.75 προσφέρεται η νίκη της και στο 1.32 η πρόκριση στον τελικό. Από την άλλη, η νίκη των Δανών είναι στο 6.00 και η πρόκρισή τους στο 3.57!