Betshop: Πλήθος στοιχημάτων στο Αγγλία – Βέλγιο

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Αγγλία και Βέλγιο αναμετρώνται για το Nations League και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με πληθώρα στοιχημάτων!

Αγγλία – Βέλγιο στη Betshop 21+ ΚΕΘΕΑ: 1114 Εποπτεία εμπ. επικ/νίας: ΕΕΕΠ

Η Αγγλία διατηρεί το αήττητο μέχρι στιγμής στη διοργάνωση. Στην εκκίνηση κέρδισε την Ισλανδία εκτός (1-0). Μάλιστα παίζοντας με 10 από το 70′ με αποβολή του Γουόκερ, ενώ σκόραρε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων. Αναδείχτηκε επίσης ισόπαλη με τη Δανία χωρίς τέρματα και πάλι μακριά από την έδρα της. Στο πρόσφατο φιλικό της εντός κέρδισε χωρίς προβλήματα την Ουαλία (3-0). Το απόλυτο έχει πετύχει το Βέλγιο και βρίσκεται στην κορυφή του ομίλου. Κέρδισε με πολλή άνεση τόσο στη Δανία (2-0) όσο και πίσω στην έδρα του με αντίπαλο την Ισλανδία (5-1), στο τελευταίο ματς με δύο τέρματα του Μπατσουαγί. Έφερε το Χ σε φιλικό στη χώρα του με την Ακτή Ελεφαντοστού πιο πρόσφατα (1-1).

Οριακά ισοδύναμες είναι οι δύο ομάδες στοιχηματικά, με τον άσσο να βρίσκεται στο 2.69 και το διπλό στο 2.62.  Όσον αφορά το σκοράρισμα, το Over 2.5 γκολ δίνεται στο 1.97 και το Under 2.5 στο 1.84.