Betshop: Πλήθος αγορών στο Μίλαν – Ατλέτικο Μαδρίτης (28/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Μίλαν υποδέχεται την Ατλέτικο Μαδρίτης για την 2η αγωνιστική των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ, με την Betshop να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Μίλαν – Ατλέτικο Μαδρίτης στη Betshop

Πολλές ανατροπές είχε το παιχνίδι της πρεμιέρας των ομίλων μεταξύ της Μίλαν και Λίβερπουλ, με την ιταλική ομάδα να γνωρίζει ήττα με 3-2 μακριά από το γήπεδό της. Το λάθος του Τομόρι με αυτογκόλ χάρισε το προβάδισμα στους γηπεδούχους στο 9′. Οι “ροσονέρι” γύρισαν το ματς μέσα σε τρία λεπτά, με σκόρερ τους Ρέμπιτς (42΄) και Ντίαθ (44΄). Ωστόσο, ήρθαν δύο τέρματα για την ομάδα του Κλοπ στο δεύτερο ημίχρονο. Τελευταία η Μίλαν νίκησε τη Σπέτσια εκτός έδρας με 1-2.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης την πρώτη αγωνιστικής της διοργάνωσης για τους ομίλους, έμεινε στην ισοπαλία (0-0) με την Πόρτο στο “Γουάντα Μετροπολιτάνο”. Λιγοστές φάσεις σημείωσαν οι δύο ομάδες, με τον Εμπεμπά να βγαίνει εκτός με κόκκινη στη λήξη (90+5΄). Με ήττα συνέχισε στο ισπανικό πρωτάθλημα, με 1-0 από με την Αλαβές μακριά από το γήπεδό της, παρόλο που είχε πολλές ευκαιρίες για να πετύχει τέρμα.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της betshop, μικρό προβάδισμα για τη νίκη έχει η Ατλέτικο Μαδρίτης. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.93, η ισοπαλία στο 3.24, και το διπλό στο 2.56.