Betshop: Πλήθος αγορών στο Χόφενχαϊμ – Χέρτα (29/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 21:30, η Χόφενχαϊμ υποδέχεται την Χέρτα για την 19η αγωνιστική του γερμανικού πρωταθλήματος, και η Betshop προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Χόφενχαϊμ – Χέρτα στη Betshop

Ήττα με 4-0 δέχτηκε εκτός έδρας η Χόφενχαϊμ, απέναντι στην Μπάγερν Μονάχου την προηγούμενη αγωνιστική. Έμεινε στους 11 πόντους στη βαθμολογία, μαζί με την Γκλάντμπαχ, και στην ενδέκατη θέση. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 16΄, και στο ημίχρονο έχανε με 2-0. Μέσα σε πέντε λεπτά κοντά στη λήξη του αγώνα γράφτηκε και το τελικό αποτέλεσμα, ενώ οι φιλοξενούμενοι δημιούργησαν ελάχιστες φάσεις. Έρχεται από νίκη κόντρα στη Χόλσταϊν Κίελ (5-1), για το γερμανικό κύπελλο.

Δεύτερη σερί νίκη στο πρωτάθλημα σημείωσε η Χέρτα, που επικράτησε με 1-0 επί της Γκλάντμπαχ. Είχε τον πρώτο λόγο στις κινήσεις κυρίως στο πρώτο μέρος και αυτό της ήταν αρκετό για να πάρει το τρίποντο. Στο 40΄ η γηπεδούχος με τον Ρίχτερ πέτυχε το νικητήριο γκολ. Ανέβηκε στην 10η θέση, έχοντας συγκομιδή 12 βαθμούς. Πιο πρόσφατα κέρδισε με 1-3 στο κύπελλο Γερμανίας την Πρόισεν Μούνστερ.

Με βάση τις αποδόσεις της betshop, πιο κοντά στη νίκη βρίσκεται η Χόφενχαϊμ. Αναλυτικότερα, ο άσος εντοπίζεται στο 1.70, η ισοπαλία στο 4.20, και το διπλό στο 4.65.