Betshop: Πλήθος αγορών στο Γουέστ Μπρομ – Μπέρμιγχαμ (15/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Γουέστ Μπρομ υποδέχεται την Μπέρμιγχαμ για τη 12η αγωνιστική της αγγλικής Τσάμπιονσιπ, και η betshop, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Γουέστ Μπρομ – Μπέρμιγχαμ στη Betshop

Η Γουέστ Μπρομ προέρχεται από την πρώτη της φετινή ήττα στο πρωτάθλημα την προηγούμενη αγωνιστική εκτός έδρας κόντρα στη Στόουκ (1-0). Προσπάθησε να επιβληθεί στο πρώτο ημίχρονο, με τον ρυθμό να κυλάει πιο χαλαρά, Οι γηπεδούχοι πήραν τα πάνω στους στη συνέχεια και κυριάρχησαν. Παραχώρησαν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι που ωστόσο δεν οδήγησε σε γκολ, αλλά στο 79′ η Στόουκ πέτυχε τελικά το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης.  Η Γουέστ Μπρομ είναι στη 2η θέση και στο -3 από την κορυφή.

Μακριά από τη νίκη έχει μείνει για πέντε αγωνιστικές η Μπέρμιγχαμ. Πιο πρόσφατα έχασε μέσα στο γήπεδό της από τη Νότιγχαμ με 0-3. Στο μισάωρο έχανε ήδη με 0-2 παρόλο που γενικά το πρώτο ημίχρονο ήταν μοιρασμένο σε ευκαιρίες. Δέχτηκε και τρίτο γκολ στο ξεκίνημα του δεύτερου και δεν μπόρεσε να βγάλει αντίδραση, μένοντας σε κάποιες φάσεις χωρίς ουσία. Είναι στη 16η θέση με 12 βαθμούς συγκομιδή.

Με βάση τις αποδόσεις της betshop, μεγαλύτερες πιθανότητες να κερδίσει έχει η Γουέστ Μπρομ. Συνολικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.60, η ισοπαλία στο 4.15, και το διπλό στο 5.50.