Betshop: Πλήθος αγορών στο Μπενφίκα – Μπάγερν Μονάχου (20/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, Μπενφίκα και Μπάγερν Μονάχου κοντράρονται για τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Η Betshop, προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Μπενφίκα – Μπάγερν Μονάχου στη Betshop

Στο ”Ντα Λουζ” η Μπενφίκα πήρε μεγάλη νίκη, διασύροντας την Μπαρτσελόνα με 3-0 για το Champions League. Άνοιξε το σκορ στο τρίτο λεπτό με τον Νούνεζ, που ξαναχτύπησε στο 79΄, έπειτα από εκτέλεση πέναλτι. Ενδιάμεσα, σκόραρε και ο Σίλβα, στο 69΄, με τους Καταλανούς να μένουν με δέκα παίκτες στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης. Τους τέσσερις πόντους στον όμιλο έφτασε η πορτογαλική ομάδα, κατακτώντας τη δεύτερη θέση. Το προηγούμενο Σάββατο πήρε την πρόκριση σε βάρος της Τροφένσε στο Κύπελλο Πορτογαλίας με 1-2 στην παράταση (καν. διάρκεια 1-1).

Το εμφατικό 5-0 έκανε η Μπάγερν Μονάχου κόντρα στη Ντιναμό Κιέβου, την προηγούμενη αγωνιστική των ομίλων. Σε πλήρη φόρμα ο Λεβαντόφσκι, άνοιξε λογαριασμό από πέναλτι στο 12΄, σημειώνοντας γκολ και στο 27΄. Ο Γκνάμπρι με τον Σανέ διεύρυναν τα τέρματα στο 68′ και στο 74′ αντίστοιχα, με τον Τσούπο-Μότινγκ να κλειδώνει τη νίκη στο 87΄. Είναι το φαβορί του 5ου ομίλου, παραμένοντας στην κορυφή με έξι πόντους. Κέρδισε πιο πρόσφατα την Λεβερκούζεν στην Μπουντεσλίγκα με 1-5 εκτός.

Βλέποντας τις αποδόσεις της betshop, με διαφορά η Μπάγερν Μονάχου έχει περισσότερες πιθανότητες για νίκη. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 7.30, το ”Χ” στο 5.45, και το διπλό στο 1.39.