Betshop: Πλήθος αγορών στο Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ (25/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Παρί Σεν Ζερμέν φιλοξενεί την Μονπελιέ για την 8η αγωνιστική στην Ligue 1, και η Betshop προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ στη Betshop

Ακάθεκτη συνεχίζει η Παρί Σεν Ζερμέν την πορεία της στο γαλλικό πρωτάθλημα, καθώς φέτος έχει μόνο νίκες. Κέρδισε για έβδομη συνεχόμενη φορά στο παιχνίδι με τη Μετς, με σκορ 1-2. Καταιγιστικοί ήταν οι ”Παριζιάνοι” και δεν άφησαν περιθώρια στους γηπεδούχους, αποκτώντας προβάδισμα από το 5λεπτό, με σκόρερ τον Χακίμι. Ο ίδιος παίκτης ήταν που πέτυχε και το δεύτερο τέρμα για τους φιλοξενούμενους (90+5΄). Οι αντίπαλοι ισοφάρισαν στο 39΄, όμως έδειξαν ανήμποροι να αντιδράσουν απέναντι στη δυναμική εμφάνιση της Παρί.

Δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία στο πρωτάθλημα πέτυχε η Μονπελιέ κόντρα στην Μπορντό εντός έδρας με 3-3. Ο Ζερμέν έβαλε μπροστά τους γηπεδούχους στο 11΄, ενώ ήταν αυτός που έκανε και το 2-2 στο 50λεπτό, με τον Μολέ να ξαναπαίρνει το προβάδισμα κατά την διάρκεια του δεύτερου μέρους (70΄). Η ισοφάριση ήρθε και πάλι στο 85′, όταν και γράφτηκε το τελικό σκορ.

Με βάση τις αποδόσεις της betshop, τον πρώτο λόγο για να κερδίσει στο ματς έχει η Παρί Σεν Ζερμέν. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 1.17, το ”Χ” στο 8.45, και το διπλό στο 12.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τέσσερα από τα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια της Παρί Σεν Ζερμέν, σημειώθηκαν 3 ή λιγότερα τέρματα (στο 2.01 το Under 3.5)
  • Στους έξι από τους εφτά τελευταίους αγώνες της Μονπελιέ, σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.88 το Goal/Goal)