Betshop: Μίλαν – Λάτσιο με πλήθος αγορών (12/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 19:00, η Μίλαν υποδέχεται την Λάτσιο για την 3η αγωνιστική στην Serie A, με την Betshop, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μίλαν – Λάτσιο στη Betshop

Νίκη μέτρησε η Μίλαν επικρατώντας κόντρα στην Κάλιαρι εντός έδρας, με 4-1. Οι ροσονέρι μπήκαν δυναμικά από το πρώτο μέρος με τον Τονάλι (12΄) να δίνει το προβάδισμα. Ακολούθησε ισοφάριση στο 15′ και ο Λεάο έβαλε και πάλι τους Μιλανέζους μπροστά δύο λεπτά αργότερα. Ο Ζιρού ήταν πολύτιμος στο ματς, καθώς σημείωσε γκολ στο 24΄ και εκτέλεσε εύστοχα πέναλτι στο 43΄.

Μια εμφατική νίκη πέτυχε η Λάτσιο επί της Σπέτσια, μάλιστα με ανατροπή και σκορ 6-1. Οι φιλοξενούμενοι πήραν γρήγορα το προβάδισμα με τον Βέρντε (4΄), αλλά ο Ιμόμπιλε ένα λεπτό αργότερα σκόραρε, ενώ σημείωσε χατ τρικ (5΄, 15΄, 45+2΄). Ο Άντερσον συμπλήρωσε στο 47′, με τους Χισάι (70΄) και τον Αλμπέρτο (85΄) να φέρνουν το τελικό αποτέλεσμα.

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της betshop, φαβορί είναι η Μίλαν. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.20, η ισοπαλία στο 3.61, και το διπλό στο 3.25.