Betshop: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Βιγιαρεάλ με πλήθος αγορών (29/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Βιγιαρεάλ μάχονται για την 2η αγωνιστική των ομίλων του Champions League, και η Betshop διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Βιγιαρεάλ στη Betshop

Την ήττα γνώρισε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από την Γιούνγκ Μπόις εκτός έδρας, με τελικό σκορ το 2-1. Οι ”κόκκινοι διάβολοι” επέτρεψαν στους Ελβετούς μια ευρωπαϊκή ιστορική νίκη, πληρώνοντας τα λάθη τους. Ο Ρονάλντο από το πρώτο τέταρτο έκανε το 0-1. Η απώλεια του Γουάν-Μπισάκα στο 35΄, που βγήκε με κόκκινη, έδωσε το πλεονέκτημα στους αντιπάλους να φέρουν το παιχνίδι στα ίσια στο 66΄, με γκολ του Ενγκαμαλό και τον Σεμπάτσου να πετυχαίνει δεύτερο τέρμα λίγο πριν την λήξη του αγώνα (90+5΄). Πιο πρόσφατα, ηττήθηκε και πάλι, από την Άστον Βίλα (0-1) στην Πρέμιερ Λιγκ.

Στο 2-2 έμεινε η Βιγιαρεάλ με την Ατάλαντα εντός έδρας στην πρεμιέρα για τη φάση των ομίλων. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 6΄, με τον Τριγκέρος να φέρνει την ισοπαλία (39΄) και τον Ντανζούμα να δίνει το προβάδισμα (73΄) στην ισπανική ομάδα. Στο 83΄ ήρθε και νέα ισοφάριση, όταν γράφτηκε το τελικό σκορ. Άλλη μια ισοπαλία σημείωσε με τη Ρεάλ Μαδρίτης τελευταία στη Λα Λίγκα σ παιχνίδι που έληξε χωρίς τέρματα.

Με βάση τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα νίκης έχει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Συγκεκριμένα, ο άσος εντοπίζεται στο 1.52, το ”Χ” στο 4.60, και το διπλό στο 6.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε από τα οχτώ ματς τελευταία της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, σημείωσαν τέρμα και οι δύο ομάδες (στο 1.81 το Goal/Goal)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πιο πρόσφατους αγώνες της Βιγιαρεάλ, το 1ο ημίχρονο έληξε “Χ” (στο 2.45 το 1ο ημίχρονο ισοπαλία)