Betshop: Λουντογκόρετς – Μάλμε με κορυφαίες αγορές (24/08)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, Λουντογκόρετς και Μάλμε αγωνίζονται για τον 2ο αγώνα των πλέι-οφς του Τσάμπιονς Λιγκ, με την Betshop, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Λουντογκόρετς – Μάλμε στη Betshop

Σκούρα τα είδε η Λουντογκόρετς, κατά την διάρκεια του πρώτου αγώνα, καθώς υπέστη  ήττα (2-0), από τους Σουηδούς. Με πιο ολοκληρωμένη αγωνιστική απόδοση, η ομάδα δεν μπόρεσε να αποφύγει την μείωση του σκορ, με τους γηπεδούχους να παίρνουν από το πρώτο λεπτό το ματς στα χέρια τους. Παρ΄ όλα αυτά, πέτυχε νίκη στο πρωτάθλημα, επικρατώντας εντός έδρας, με 5-0 επί της Λοκομοτίβ Σόφιας.

Ασταμάτητη συνεχίζει η Μάλμε, καθώς σημείωσε άλλη μια νίκη, κόντρα στην Λουντογκόρετς εντός έδρας στο προηγούμενο μεταξύ τους ματς. Προηγήθηκε με σκόρερ τον Μπιρμάντσεβιτς στο 26λεπτο, με το τελικό αποτέλεσμα να διαμορφώνεται στο 61΄, από τον Μπέργκετ. Έρχεται από νίκη στο σουηδικό πρωτάθλημα εντός με 3-0 και αντίπαλο τη Ντέγκερφορς.

Βλέποντας τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα στο παιχνίδι έχει η Λουντογκόρετς. Αναλυτικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.53, το ”Χ” στο 3.44, και το διπλό στο 2.82.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στους τέσσερις από τους έξι πιο πρόσφατους αγώνες της Λουντογκόρετς, πέτυχαν γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.70 το Goal/Goal)
  • Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία ματς της Μάλμε, σημειώθηκαν τρία τέρματα και πάνω (στο 1.90 το Over 2.5)