Betshop: Ιταλία – Βέλγιο με κορυφαίες αγορές (10/10)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 16:00, η Ιταλία κοντράρεται με το Βέλγιο για την τρίτη θέση στο Nations League, με την betshop να προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Ιταλία – Βέλγιο στη Betshop

Δεν τα κατάφερε η Ιταλία απέναντι στην Ισπανία στον ημιτελικό του Μιλάνου και έχασε με 1-2. Έμεινε πίσω στο σκορ από το 17′ και είχε την ατυχία να χάσει τον Μπονούτσι με δεύτερη κίτρινη στο 42′. Λίγο πριν λήξει το πρώτο ημίχρονο, βρέθηκε να χάνει με 0-1. Κατάφερε να μειώσει με τον Πελεγκρίνι στο 83ο λεπτό ωστόσο το αριθμητικό μειονέκτημα της στοίχισε και δεν ήταν σε θέση να γίνει πιο απειλητική στα λεπτά που είχαν απομείνει.

Τη νίκη στα χέρια του είχε το Βέλγιο κόντρα στη Γαλλία στον ημιτελικό. Μάλιστα, βρέθηκε μπροστά στο σκορ με δύο γκολ, με σκόρερ τους Καράσκο (37′) και Λουκάκου (40′). Στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου μέσα σε λιγότερο από 10 λεπτά δέχτηκε δύο τέρματα. Έπειτα, είδε τον Λουκάκου να σκοράρει, ωστόσο με τη χρήση VAR ακυρώθηκε λόγω οφσάιντ. Με τη συμπλήρωση των 90′ μάζεψε την μπάλα από τα δίχτυα του και πάλι, μην μπορώντας να καταφέρει κάτι επιπλέον στις καθυστερήσεις.

Κοιτώντας τις αποδόσεις της betshop, προβάδισμα νίκης έχει η Ιταλία. Πιο ειδικά, ο άσος εντοπίζεται στο 2.02, το ”Χ” στο 3.60, και το διπλό στο 3.65.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε από τα εφτά τελευταία παιχνίδια της Ιταλίας, σημείωσαν τέρμα και οι δύο ομάδες (στο 1.75 το Goal/Goal)
  • Στους τέσσερις από τους πέντε αγώνες του Βελγίου, σημειώθηκαν τρία γκολ τουλάχιστον (στο 1.85 το Over 2.5)