Betshop: Ίντερ – Ρεάλ Μαδρίτης με κορυφαίες αγορές (15/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Ίντερ φιλοξενεί την Ρεάλ Μαδρίτης για τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, και η Betshop διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ίντερ – Ρεάλ Μαδρίτης στη Betshop

Ένα αήττητο σερί από την προηγούμενη σεζόν “τρέχει” η Ίντερ. Έχει να χάσει εδώ και τρεις μήνες, από τον αγώνα με τη Γιουβέντους εκτός έδρας (3-2). Μάλιστα, τα έξι ματς της επίσημα και φιλικά ήταν νικηφόρα μέχρι και πριν την τελευταία αγωνιστική της Σέριε Α. Δεν κατάφερε να πάρει το τρίποντο και έμεινε στην ισοπαλία εκτός έδρας με τη Σαμπντόρια (2-2). Προηγήθηκε στο 18′ με τον Ντιμάρκο, ισοφαρίστηκε στο ημίωρο και πήρε το προβάδισμα εκ νέου πριν τη λήξη του ημιχρόνου με τον Μαρτίνεζ. Ωστόσο, στο ξεκίνημα του δεύτερου δέχτηκε την ισοφάριση και δεν δημιούργησε τις προϋποθέσεις για κάτι καλύτερο.

Περίοδο φόρμας διανύει η Ρεάλ Μαδρίτης μπαίνοντας στην πρώτη φετινή της αναμέτρηση της διοργάνωσης. Η ομάδα παραμένει πρώτη στην κορυφή του πρωταθλήματος, μαζί με Ατλέτικο και Βαλένθια.  Είχε μια ισοπαλία μέχρι στιγμής φέτος με την Λεβάντε (3-3) και από εκεί και πέρα νίκες κόντρα στην Αλαβές (1-4), την Μπέτις (0-1), και πιο πρόσφατα την Θέλτα (5-2). Στο τελευταία, επέστρεψε στο Μπερναμπέου, με τον Μπενζεμά να σημειώνει χατ τρικ (24΄, 46΄, 87΄ πεν.), και μαζί του να σκοράρουν οι Ζούνιορ (54΄) και Καμανβινγκά (72΄).

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της betshop, φαβορί στο ματς είναι οριακά η Ίντερ. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.51, το ”Χ” στο 3.63, και το διπλό στο 2.73.