Betshop: Μπαρτσελόνα – Λεβάντε με κορυφαίες αγορές (26/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 17:15, Μπαρτσελόνα και Λεβάντε κοντράρονται για την 7η αγωνιστική της La Liga. Η Betshop διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μπαρτσελόνα – Λεβάντε στη Betshop

Νέα γκέλα για την Μπαρτσελόνα που σημείωσε δεύτερο διαδοχικό “Χ” στο πρωτάθλημα, με την Κάδιθ εκτός έδρας (0-0). Η ομάδα του Κούμαν ξεκίνησε νωθρά και άρχισε να ανεβαίνει στα μισά του πρώτου μέρους, με λιγοστές ωστόσο ευκαιρίες. Στο 52′ ο Ντεπάι δοκίμασε μακρινό σουτ, με τον Λεντέσμα να αποκρούει. Ο Ντε Γιονγκ βγήκε εκτός με δεύτερη κίτρινη στο 65΄, με τους “μπλαουγκράνα” να επηρεάζονται στο παιχνίδι τους από το αριθμητικό μειονέκτημα.

Την ήττα γνώρισε η Λεβάντε μέσα στο γήπεδό της από την Θέλτα, με σκορ 0-2. Το πρώτο 45λεπτο κύλησε αδιάφορα, καθώς αμφότερες οι ομάδες δεν ήταν κινητικές. Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι παραχώρησαν μέτρα στους αντιπάλους και το πλήρωσαν με δύο τέρματα σε βάρος τους, στο 66′ και στο 85′. Η ομάδα του Λόπεθ δεν έχει καταφέρει ακόμη να νικήσει στο φετινό πρωτάθλημα, καθώς μετράει τέσσερις ισοπαλίες και δύο ήττες.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της betshop, περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει έχει η Μπαρτσελόνα. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.44, η ισοπαλία στο 5.20, και το διπλό στο 6.60.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα πέντε πιο πρόσφατα ματς της Μπαρτσελόνα, σημειώθηκαν τρία ή λιγότερα τέρματα (στο 1.65 το Under 3.5)
  • Στα τέσσερα από τα έξι τελευταία παιχνίδια της Λεβάντε, πέτυχαν τέρμα και οι δύο ομάδες (στο 1.75 το Goal/Goal)