Betshop: Μπαρτσελόνα – Χετάφε με πλήθος αγορών (29/08)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 18:00, Μπαρτσελόνα και Χετάφε μάχονται για την 3η αγωνιστική στη Λα Λίγκα, με την Betshop, να προσφέρει πλήθος στοιχηματικών αγορών.

Μπαρτσελόνα – Χετάφε στη Betshop

Την πρώτη ισοπαλία γνώρισε η Μπαρτσελόνα, στην φετινή σεζόν, με αντίπαλο την Αθλέτικ Μπιλμπάο εκτός έδρας, με 1-1. Οι ομάδες μίλησαν στο δεύτερο ημίχρονο, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το προβάδισμα, έπειτα από γκολ του Μαρτίνεθ (50΄). Ο Ντεπάι στο 75΄ μείωσε, με τον Γκαρθία στο τέλος των καθυστερήσεων, να βγαίνει εκτός από κόκκινη (90+3΄).

Πόντο μέχρι στιγμής δεν έχει πάρει η Χετάφε, βλέποντας άλλη ήττα στην έδρα της, κόντρα στη Σεβίλλη (0-1). Δημιούργησαν ωστόσο φάσεις, με τις καλύτερες το μακρύ σουτ του Σάντρο στο 47΄ και του Νταμιάν κοντά στην μικρή περιοχή στο 53΄. Το γκολ των φιλοξενούμενων μπήκε στο 90+3΄, από τον Λαμέλα.

Κοιτώντας τις αποδόσεις της betshop, τη νίκη βλέπει η Μπαρτσελόνα. Συγκεντρωτικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.40, το ”Χ” στο 5.05, και το διπλό στο 7.80.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα έξι από τα επτά πιο πρόσφατα ματς της Μπαρτσελόνα, σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα γκολ (στο 2.18 το Over 3.5)
  • Στους εφτά τελευταίους αγώνες της Χετάφε, δεν σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.84 το No Goal)