Betshop: Γουέστ Μπρομ – ΚΠΡ με πλήθος αγορών (24/09)

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, Γουέστ Μπρομ και ΚΠΡ μάχονται για την 9η αγωνιστική της αγγλικής Τσάμπιονσιπ. Η Betshop προσφέρει πληθώρα αγορών για το ματς.

Γουέστ Μπρομ – ΚΠΡ στη Betshop

Ένα σερί τριών ισοπαλιών “τρέχει” η Γουέστ Μπρομ στην Τσάμπιονσιπ. Έμεινε στο “Χ” εντός έδρας με τη Μίλγουολ (1-1) και τη Ντέρμπι (0-0). Και πιο πρόσφατα με την Πρέστον εκτός έδρας με 1-1. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 26ο λεπτό, ωστόσο κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση ένα λεπτό πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο με το γκολ του Φίλιπς. Είναι τρίτη στην κατάταξη, στο -2 από την πρωτοπόρο Μπόρνμουθ.

Από μεγάλη νίκη στο EFL Cup έρχεται η ΚΠΡ, καθώς επικράτησε επί της Έβερτον στα πέναλτι (κανονική διάρκεια 2-2). Τα δύο τέρματα για λογαριασμό της στο πρώτο ημίχρονο πέτυχε ο Όστιν (18′, 34′). Την περασμένη αγωνιστική του πρωταθλήματος ηττήθηκε στο γήπεδό της από την Μπρίστολ Σίτι με 1-2. Στο 54′ ο ΜακΚάλουμ ισοφάρισε, όμως οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν και δεύτερο τέρμα στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Όπως δείχνουν οι αποδόσεις της betshop, τον πρώτο λόγο για τη νίκη έχει η Γουέστ Μπρομ. Πιο αναλυτικά, ο άσος βρίσκεται στο 1.66, η ισοπαλία στο 4.05, και το διπλό στο 5.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα δύο από τα τρία πιο πρόσφατα παιχνίδια της Γουέστ Μπρομ, σκόραραν και οι δύο ομάδες (στο 1.70 το Goal/Goal)
  • Στα τέσσερα τελευταία ματς της ΚΠΡ, σημειώθηκαν 3 ή περισσότερα γκολ (στο 1.65 το Over 2.5)