Betrebels: Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης με πλήθος στοιχηματικών επιλογών

Ανανεώθηκε:
betrebels logo

Για την 31η αγωνιστική της La Liga, η Λεβάντε υποδέχεται την Ατλέτικο Μαδρίτης (20:30) και η Betrebels προσφέρει την αναμέτρηση μαζί με πλήθος στοιχηματικών επιλογών.

Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης στη Betrebels
Betrebels logo 2019

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Λεβάντε, μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις ισοπαλίες και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πάκο Λόπεθ φιλοξενήθηκε από την Εσπανιόλ, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-3. Οι Μπόρχα Μαγιοράλ (14′), Μπαρντί (67′) και Αντριάν Πεδρόσα (αυτ. 87′) σημείωσαν τα τέρματα που της χάρισαν το “τρίποντο”, παρότι δέχθηκε προσωρινά την ισοφάριση στο 28ο λεπτό. Στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Επτά νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και οκτώ  αναμετρήσεις η Ατλέτικο Μαδρίτης, όπου και μετράει τέσσερις νίκες και τέσσερις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ντιέγκο Σιμεόνε υποδέχθηκε τη Βιαγιαδολίδ, της οποίας και επικράτησε με 1-0. Το τέρμα που σημείωσε ο Βιτόλο στο 81ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση, χαρίζοντάς της το “τρίποντο”. Στα πέντε από τα επτά τελευταία παιχνίδια της, σημειώθηκε Goal/Goal. Τέσσερις νίκες, οκτώ ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις

Προσοχή: Το στοίχημα περιλαμβάνει ρίσκο. Στοιχηματίζοντας υπάρχει πιθανότητα να χάσετε χρήματα ή να υποστείτε ψυχολογικές επιπτώσεις. Παίξε υπεύθυνα! Τα μέλη της BetRebels πρέπει να είναι άνω των 21 ετών. Αρμόδιος ρυθμιστής παιγνίων: MGA. Για την λήψη υπηρεσιών υποστήριξης σχετικά με τον εθισμό στα Παίγνια καλέστε το ΚΕΘΕΑ στο τηλ. 210 9215776