Bet365: Τσέλσι – Σεβίλλη με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Τσέλσι και Σεβίλλη κοντράρονται σήμερα στις 22:00 για το Champions League και η Bet365 είναι παρούσα στον αγώνα με κορυφαίες αποδόσεις!

Τσέλσι – Σεβίλλη στην Bet365

Η Τσέλσι δεν έχει καταφέρει ακόμα να δέσει σαν ομάδα. Οι «Μπλε» πραγματοποίησαν ίσως τις πιο φανταχτερές μεταγραφές στην Ευρώπη, αλλά ακόμα… ψάχνονται. Ειδικά στην άμυνα, αντιμετωπίζουν σοβαρά προβλήματα. Στο τελευταίο τους ματς για την Πρέμιερ αναδείχθηκαν ισόπαλοι 3-3 με τη Σαουθάμπτον, δεχόμενοι την ισοφάριση στις καθυστερήσεις.

Η Σεβίλλη με τη σειρά της, γνώρισε την ήττα μετά από πάρα πολύ καιρό στο ισπανικό πρωτάθλημα. Η ομάδα του Λοπετέγκι είχε επικίνδυνη έξοδο στην έδρα της Γρανάδα, και οι φόβοι επιβεβαιώθηκαν. Δεν έπαιζε καλά η Σεβίλλη, έμεινε και με δέκα παίκτες, και στο τέλος έχασε με 1-0. Επιθυμεί να σηκώσει κεφάλι από σήμερα κιόλας!

Οι γηπεδούχοι είναι το  φαβορί για το «τρίποντο», με τον άσσο να προσφέρεται στο 2.00 και το διπλό στο 3.75.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στη Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.